X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום החלפת מפרק ברך
אודות הפורום
אודות פורום החלפת מפרק ברך

פורום החלפת מפרק ברך מנוהל על ידי ד"ר אורן בן לולו, אורתופד מומחה, והוקם על מנת לאפשר לכם לקבל מענה מהיר ומקצועי. ד"ר בן לולו שימש בעבר כרופא בכיר בתחום החלפות מפרקי ירך וברך בבית חולים העמק שבעפולה, וכיום משמש כמנהל המחלק האורטופדית בבית החולים בני ציון שבחיפה, וכאחראי על תחומים אלו במרפא...

פורום החלפת מפרק ברך מנוהל על ידי ד"ר אורן בן לולו, אורתופד מומחה, והוקם על מנת לאפשר לכם לקבל מענה מהיר ומקצועי. ד"ר בן לולו שימש בעבר כרופא בכיר בתחום החלפות מפרקי ירך וברך בבית חולים העמק שבעפולה, וכיום משמש כמנהל המחלק האורטופדית בבית החולים בני ציון שבחיפה, וכאחראי על תחומים אלו במרפאת קופ"ח כללית זבולון. בפורום ניתן להעלות שאלות הקשורות לכל היבטי ניתוח החלפת ברך, כגון שיטות ניתוחיות, סוגי חלפים, שיקולי סיכון ותועלת, התהליך השיקומי, הזדקקות לניתוח, כאבים ומגבלות תנועה. הפורום הוקם אך ורק לשאלות ותשובות אינפורמטיביות, ואינו מהווה במה לקבלת המלצות או הפניות לאורטופדים אחרים. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בד"ר בן לולו על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום החלפת מפרק ברך

אין מנהלים לפורום זה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • ממצאי בדיקת MRI
    אהוד
    08:32 27/08/15 27/08
    08:32
  • אהוד 26/08/2015 20:40
    לסיכום.קרע אינטרסטיציאלי במעבר מיו-טנדינוטי של שריר ווסטוס מדיאליס ללא שינוי מהותי אותות חריגים בשורש הקדמי של הסהרון הלטרלי גם ללא שינוי יתכן ומדובר בשינויים ניווניים התחלתיים נזק כרוני עשיתי בדיקה חוזרת .הבדיקה הראשונה הייתה בחודש 10 2014 אני סיבבתי את הברך ימין לפני שנה בנפילה בזמן ריצה הייתי חצי שנה עם קביים עד היום אני סובל מכאבים חזקים ומוגבל ללא יכחלת לכופף את הברך ולישר עד הסוףאני הולך בצליעה ללא יכולת לרוץ אני מבקש בבקשה דעה שלך לגבי המגבלות ולגבי הממצאים של MRI תודה רבה אהוד

• הגב ל: ממצאי בדיקת MRI

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ממצאי בדיקת MRI
    אהוד
    08:50 27/08/15 27/08
    08:50
  • בבדיקה הקודמת של MRI לפני 10 חודשים היה אותם תוצאות ללא שינוי

• הגב ל: ממצאי בדיקת MRI

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בבקשה למה אין תשובה
    אהוד
    13:41 30/08/15 30/08
    13:41
  • בבקשה למה אין תשובה

• הגב ל: בבקשה למה אין תשובה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בדיקה קודמת
    אהוד
    18:36 05/09/15 05/09
    18:36
  • בבדיקה הקודמת היה רשום חשד לקרע ועכשיו רשום נזק כרוני שינויים ניוונים

• הגב ל: בדיקה קודמת

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שלום רב אהוד
    ד"ר אורן בן לולו
    06:29 24/09/15 24/09
    06:29
  • שלום רב

מתנצל, נתגלתה בעיה עם שיגור התשובה לשאלתך

לשאלתך:

ראשית אומר שהמהלך אותו אתה מתאר ארוך מהרגיל, בקרע במניסקוס בד"כ חוזרים לפעילות מוקדם יותר.

לגבי הממצאים - אין משהו חריף מאוד או חריג מאוד בבדיקה. בבדיקה זו נימצא קרע באחד משריר הארבע ראשי, כמו בבדיקה קודמת, ופגיעה בסהרון - מניסקוס חיצוני - קרע / שינויים - אין ממש הבדל חריף בין השניים.

ממצאים אלו לדעתי לא מסבירים כזו הסתמנות של כאב, הייתי נבדק שוב אצל אורתופד, בודק את מצב מפרק הירך, והגב.

במידה ולא נימצא כלום חריג, הייתי שוקל הזרקה לברך של לידוקיאין - חומר מאלחש ובודק האם הכאב מקורו בברך. במידה וכן ניתן לשקול בדיקה ארתרוסקופית אבחנתית.

בברכה

בברכה,
    ד"ר אורן בן לולו.
    מנהל מחלקת אורתופדית, מרכז רפואי בני ציון, חיפה.
    מומחה בכירורגיה אורתופדית.
    מומחה בניתוחי החלפת מפרקי ירך וברך.
    מבצע גם ניתוחי החלפת ירך בגישה הקדמית וברך בגישה קינמטית.
    יו"ר משותף של החברה הישראלית למפרקי ירך וברך.
    מקבל מטופלים באסותא חיפה, רבמ"ד קריית מוצקין, ובמרפאת אסף בעפולה
    טלפון לזימון תורים לכל המרפאות: 04-6069906
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: שלום רב אהוד

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2022