X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אנדוקרינולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום אנדוקרינולוגיה

פורום אנדוקרינולוגיה שע"י המחלקה הפנימית במרכז הרפואי כרמל חיפה מנוהל על ידי ד"ר סמיר קאסם, שהינו מומחה ברפואה פנימית, אנדוקרינולוגיה וסוכרת, ומנהל מחלקה פנימית א' במרכז הרפואי כרמל חיפה. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לרפואה פנימית, מחלות בלוטת התריס, יתר פעילות בלוטת...

פורום אנדוקרינולוגיה שע"י המחלקה הפנימית במרכז הרפואי כרמל חיפה מנוהל על ידי ד"ר סמיר קאסם, שהינו מומחה ברפואה פנימית, אנדוקרינולוגיה וסוכרת, ומנהל מחלקה פנימית א' במרכז הרפואי כרמל חיפה. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לרפואה פנימית, מחלות בלוטת התריס, יתר פעילות בלוטת התריס, תת פעילות בלוטת התריס, גושים בבלוטת התריס, אוסטאופורוזיס - Osteoporosis, מחלות של בלוטת יותרת התריס (היפו והיפר פאראתירואידיזם), יותרת המוח (היפופיזה), אקרומגליה (מחלה של יותרת המוח), פרולקטינומה, גושים ביותרת המוח, גידולים בבלוטת יותרת המוח, מחלות בבלוטת יותרת הכלייה (אדרנל), ירידה בתפקוד המיני אצל גברים, שיעור יתר באישה, הפרעות במחזור אצל נשים ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בד"ר סמיר קאסם על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אנדוקרינולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • נבידו
    מני
    00:07 22/02/16 22/02
    00:07
  • שלום

אם לוקחים במשך תקופה של כחצי שנה זריקות נבידו ובכל זאת רמות הטוסטוסטרון (כללי+חופשי) ממשיכות להיות נמוכות מתחת לנורמה.
    האם יש בכלל טעם להמשיך ולהוציא כסף על זה?
    שאר רמות ההורמונים האחרים תקין.
    זה הגיוני?
    MRI מוח מלפני כמה שנים היה תקין.
    אם היה משהו לא תקין מבחינת המוח, אז זה היה מתבטא בהפרעות בהורמונים נוספים, לא כך?

תודה רבה

• הגב ל: נבידו

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • נבידו
    ד"ר סמיר קאסם
    17:37 24/02/16 24/02
    17:37
  • שלום מני
    מה שחשוב הוא יותר ההרגשה מבחינת אנרגיה ותפקוד מיני. אם רמות הטסטוסטרון לא היו ממש נמוכות לפני התחלת הטיפול, אז הסיכוי שטיפול ישפר את המצב הינו נמוך. לכן, הייתי נזהר מטיפול בזריקות טסטוסטרון שלא לצורך וממליץ להיוועץ באנדוקרינולוג במידה וההמלצה לא ניתנה ע"י אנדוקרינולוג

בברכה,
    ד"ר סמיר קאסם, מומחה ברפואה פנימית, אנדוקרינולוגיה וסוכרת, מנהל מחלקה פנימית א' וב' במרכז הרפואי כרמל חיפה.
    טלפון: 04-8250485 / 04-8250484
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • נבידו
    מני
    02:10 25/02/16 25/02
    02:10
  • שלום

כמובן שהטיפול בזריקות ניתן על ידי אנדוקרינולוג.
    והטיפול הוא לאור העובדה שרמות הטוסטוסטרו שלי היו מתחת לנורמה.
    למעשה, הזריקה מעלה לי קצת את הרמה, אבל כנראה לא להרבה זמן, ובין לבין הזריקות זה שוב יורד מתחת לנורמה.
    השאלה שלי, היא גם האם זה אומר שהטיפול לא יעיל ואני סתם מבזבז כסף על זריקות יקרות?
    וכן, האם אני צריך לחשוש שיש בעיה בבלוטת יותרת המוח ויש צורך בהדמייה מוחית או שמאחר ושאר ההורמונים שלי תקינים אין כל סיבה לחשוב על בעיה במוח?
    MRI לפני כמה שנים היה תקין.

תודה רבה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • נבידו
    ד"ר סמיר קאסם
    16:58 25/02/16 25/02
    16:58
  • אינני רואה טעם בהמשך מתן זריקות אם הרמה לא משתפרת. במידה וגם ההרגשה והתפקוד המיני לא השתפרו ממליץ לשקול הפסקה ומעקב בלבד. במידה ו- MRI תקין וההורמונים האחרים תקינים לא הייתי מתרגש יתר על המידה. יש מצבים שטסטוסטרון נמוך משנית להשמנה, סוכרת ועוד מצבים, וההתייחסות צריכה להיות פרטנית כמובן

בברכה,
    ד"ר סמיר קאסם, מומחה ברפואה פנימית, אנדוקרינולוגיה וסוכרת, מנהל מחלקה פנימית א' וב' במרכז הרפואי כרמל חיפה.
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • נבידו שאלונת קטנה לסיום
    מני
    16:34 26/02/16 26/02
    16:34
  • שלום

ההורמונים האחרים תקינים
    מלבד FSH-LH שהם מאוד נמוכים
    אך הבנתי שזו תוצאה של הטיפול בטוסטוסטרון, ולכן אפילו לא עוקבים אחרי זה בזמן הטיפול.
    האם זה נכון?

הMRI שעשיתי היה לפני כמה שנים טובות, אז רמות הטוסטוסטרון שלי היו בתחתית הנורמה, אך בשנה האחרונה זה מתחת לנורמה.
    האם יש מקום להדמיה נוספת או שלאור העובדה שאין הפרעה בהורמונים אחרים אין כל קשר למוח?

תודה רבה

• הגב ל: נבידו שאלונת קטנה לסיום

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • נבידו שאלונת קטנה לסיום
    ד"ר סמיר קאסם
    16:44 06/05/16 06/05
    16:44
  • אין משמעות לרמת FSH או LH תחת טיפול בטסטוסטרון אבל כן יש משמעות לפני הטיפול. החלטה על צורך בהדמיה נוספת מחייבת שקילת כל הפרטים ולא ניתן לתת המלצה חד משמעית ללא ראיית כל הנתונים בצורה מסודרת.

בברכה,
    מייל: sameerkassem[email protected]
  • הגב ל: נבידו שאלונת קטנה לסיום

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021