X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום ניקוי רעלים - הידרוקולון
אודות הפורום
אודות פורום ניקוי רעלים - הידרוקולון

פורום ניקוי רעלים - הידרוקולון מנוהל על ידי מערכת האתר . מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לבעיות גסטרולוגיות, רפואה מונעת ואנטיאיג'ינג, ניקוי רעלים, רפואה סינית, רפואה משלימה, רפואה אלטרנטיבית, אנטי אייג'ינג, רפואה מונעת, עצירות, מחלות גאסטרולוגיות, גאסטרו, גסטרולוגיה, ג...

פורום ניקוי רעלים - הידרוקולון מנוהל על ידי מערכת האתר . מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לבעיות גסטרולוגיות, רפואה מונעת ואנטיאיג'ינג, ניקוי רעלים, רפואה סינית, רפואה משלימה, רפואה אלטרנטיבית, אנטי אייג'ינג, רפואה מונעת, עצירות, מחלות גאסטרולוגיות, גאסטרו, גסטרולוגיה, גאסטרולוגיה, קנדידה ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בליעד מורדוב על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום ניקוי רעלים - הידרוקולון

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • נשימת ריסוס במשך כמה שעות
    עינב
    15:04 21/01/16 21/01
    15:04
  • לפני שבועיים ריססנו את הבית והלכנו לטייל אחרי שחזרנו מהטיול עדיין נשאר ריח חזק של הריסוס בבית הייתי צריכה לנקות את הבית ובמשך כל זמן הניקיון נשמתי את הריסוס,אחרי יומיים היה לי קצת כאבי ראש אבל רציני...רציתי להתייעץ איתך אם כדאי לי לעשות ניקוי רעלים בגלל שנשמתי את הריסוס כמה שעות עד שסיימתי לנקות?הטיפול שלך זה עוזר למקרים כמו שלי?

• הגב ל: נשימת ריסוס במשך כמה שעות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • נשימת ריסוס במשך כמה שעות
    ליעד מורדוב - מטפלת בכירה
    19:40 27/01/16 27/01
    19:40
  • בפעם הבאה אני ממליצה לצאת לעוד כמה שעות מהבית.
    הטיפול יעזור בעקיפין, ניקוי רעלים מהמעי הגס משפר פעילות אברי הגוף ודואג לטיהור כל הגוף.
    מוזמנת להתקשר ולהתעייץ

בברכה,
    ליעד מורדוב, מטפלת אלטרנטיבית בכירה,
    טלפון: 0549-171-140
  • הגב ל: נשימת ריסוס במשך כמה שעות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024