X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן. ד"ר פרידמן הינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל ג...

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן. ד"ר פרידמן הינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל גם כן. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושא: זיהומים חוזרים בדרכי השתן, דלקות בשתן, דלף שתן במאמץ, דחיפות במתן שתן, תכיפות במתן שתן, שלפוחית רגיזה, דלקת כרונית של השלפוחית, קרונקולה, בריחת שתן, ניתוחי בריחת שתן, צניחת כיס השתן, ניתוחי צניחת כיס שתן, פרולפס, שמיטת החלחולת, בדיקות אורודינמיות, ציסטוסקופיה אבחנתית, בעיות שליטה של דרכי השתן של נשים וגברים, הפרעות במתן שתן, שלפוחית שתן כאובה, אורולוגיה כללית ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • שלפוחית שתן
    תהילה
    10:42 28/10/21 28/10
    10:42
  • הי, אני בת 27 עם אסטמה יציבה לוקחת משאף פריצת דיסק/בלט דיסק ( כל רופא אומר משהו אחר ) - אובחן לאחר MRI הפריצה הייתה לפני 6 שנים וחזרה לפני 5 חודש מאד פעילה בספורט יש לי דחיפות ותכיפות שתן ונוקטוריה - שמאד מציקה הפנו אותי לאורולוג והוא שלח אותי לאולטרסאונד כליות ודרכי שתן ובדיקות דם ושתן בדיקות דם ושתן יצאו טובות למעט חלבון בשתן 50 כדוריות לבנות 75 ואדומות 10 - בדיקות אלו נעשו יום אחרי סיום במחזור אולטרסאונד כליות ודרכי שתן יצא כליות תקין שלפוחית שתן בקיבולת מועטה עד בינונית נמדדה כשארית שתן בנפח 102.15 סמ"ק אין לדון על הדפנות (יש לציין שהנבדקת אינה מרגישה צורך להתרוקן)- שאלה אותי אם אני צריכה באותו רגע התשובה הייתה שלילית אבל אחרי 5 דקות כשיצאתי מהמכון כי הייתי צריכה פניתי לשירותים ואחרי עוד 10 שוב שירותים.. ממצא לוואי: הודגמה הסננה שומנית בכבד מה זה אומרת כל העניינים האלו ? - תודה

• הגב ל: שלפוחית שתן

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שלפוחית שתן
    ד"ר בוריס פרידמן
    13:37 28/10/21 28/10
    13:37
  • שלום תהילה
    דחיפות בהטלת תשן עלולה להיגרם עקב מספר גורמים כולל דלקת שמאובחנת בבדיקת תרבית שתן שכדאי שתשלימי. כמו-כן עלולה להיגרם עקב חומרים המגרים את כיס השתן לכדי שלפוחית רגיזה דוגמת מאכלים ומשקאות קפאיניים. הייתי מציע לך למעו הסקרנות להימנע מקפאין למשך 3 שבועות בכלל ובהמשך להוסיף בהדרגה ולמצוא את האיזון בין השקיקה לקפאין להפרעות שהוא גורם. כדאי יהיה גם לחזור על שתן לכללית שלא בסמוך למחזור ואם עדיין יש חלבון - פרוטאינוריה - כדאי להתייעץ עם רופא כליות - נפרולוג.
    לגבי ממצאי האולטרסאונד -הרי שככל הנראה השאריות הן עקב התאפקות לאחר ריבוי שתיה. לכן ככלל לחיים, כדאי להתרוקן באופן יזום במהלך היום כל כשעתיים ואולי לנסות התרוקנות כפולה - לקום, לשטוף ידיים ולנסות שוב לאחר כשתי דקות כדי לרוקן את כיס השתן. אם לא יצא כלום במשך שבועיים, אין טעם להמשיך בהתרוקנות הכפולה. בהיעדר הטבה בתסמיני הדחיפות חרך הימנעות מקפאין, ניתן לשקול טיפול תרופתי בהתייעצות עם אורולוג מטפל. בהצלחה.

בברכה,
    ד"ר בוריס פרידמן, אורולוג מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    טלפון: 04-8250843
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שלפוחית שתן
    תהילה
    13:52 28/10/21 28/10
    13:52
  • תודה על התשובה
    עשיתי תרבית שתן יצאה בסדר למעט 3 שציינתי להיל.
    אני לא צורכת קופאינים כמה שנים.
    בעבר עשיתי בדיקת שתן והחלבון וכדוריות לבנות היה באותו מצב.
    אני שותה ליטר ליטר וחצי מים ביום - תלוי לפי הפעילות שלי והולכת לשירותים פעם בשעה לפעמיים יותר..
    יש דרך אחרת לטפל ללא טיפול תרופתי ?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שלפוחית שתן
    ד"ר בוריס פרידמן
    07:45 31/10/21 31/10
    07:45
  • שלום תהילה
    קיימות מספר דרכים ולכן כדאי שתפני לבדיקה והתייעצות אצל אורולוג שעוסק בנוירו-אורולוגיה/הפרעות ודליפות שתן ורצפת אגן בקרב נשים שיתאים את האפשרות המיטבית עבורך. בהצלחה.

בברכה,
    ד"ר בוריס פרידמן, אורולוג מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    טלפון: 04-8250843
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021