X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן. ד"ר פרידמן הינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל ג...

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן. ד"ר פרידמן הינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל גם כן. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושא: זיהומים חוזרים בדרכי השתן, דלקות בשתן, דלף שתן במאמץ, דחיפות במתן שתן, תכיפות במתן שתן, שלפוחית רגיזה, דלקת כרונית של השלפוחית, קרונקולה, בריחת שתן, ניתוחי בריחת שתן, צניחת כיס השתן, ניתוחי צניחת כיס שתן, פרולפס, שמיטת החלחולת, בדיקות אורודינמיות, ציסטוסקופיה אבחנתית, בעיות שליטה של דרכי השתן של נשים וגברים, הפרעות במתן שתן, שלפוחית שתן כאובה, אורולוגיה כללית ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • שבוע עם ציפרודקס והתופעות לא עוזבות
    גילה
    02:38 02/07/21 02/07
    02:38
  • בת 56 . אף פעם לא סבלתי מדלקות בדרכי השתן . לפני כחודשיים החלו סמפטומים של דכיפות וצריבה קלה שהופיעו אחת לשבוע בערך רק לכמה שעות ובינהם הכל הרגיש רגיל. עשיתי לפני חודש תרבית ויצא 100000 אי קולי לפני כשבוע החל שוב ואז זה לא היה רק ערב אחד אלא נמשך יומיים . קיבלתי מרופאה ציפרודקס 500 פעמיים ביום אבל עכשיו אחרי שבוע טיפול שהיום היה היום השביעי עדיין מרגישה דחיפות לתת שתן ( לא מצליחה להרדם בגלל זה) . מה עושים? מיואשת

• הגב ל: שבוע עם ציפרודקס והתופעות לא עוזבות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    גילה
    03:03 02/07/21 02/07
    03:03
  • אבהיר שאת בדיקת השתן ביצעתי לפני כחודש אך לא חזרתי לרופא כי הסמפטומים עברו. אחרי חודש כשהם ( לפני שבוע) חזרו הרופאה אמרה שהבדיקה לפני חודש מראה שיש לי דלקת וכנראה זו אותה דלקת שלא עברה וכל הזמן חוזרת ולכן נתנה ציפרודקס 500 פעמיים ביום לשבוע

נשלח ע"י אפליקציית שאל את הרופא לאייפון.

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר בוריס פרידמן
    08:33 04/07/21 04/07
    08:33
  • שלום גילה,
    אנטיביוטיקה נועדה להשמיד חיידקים ולא בהכרח לטפל בתסמינים דוגמת תכיפות ודחיפות שעלולים להימשך אפילו כחודשיים לאחר העלמות החיידקים. מומלצת הפחתת מאכלים ומשקאות קפאיניים שמחמירים תסמינים אלו וניתן להתייעץ עם אורולוג לגבי טיפול תרופתי להפחתת הדחיפות ולשיפור איכות השינה. כמו-כן כדאי להתייעץ עם הרופא לגבי טיפול מונע להפחתת הישנות זיהומים הכולל הגברת שתיה בכמויות קטנות בצורה תכופה עד השעה 1900 והפחתה לאחר מכן, תכשירי חמוציות, טיפול מקומי אסטרוגני באובסטין/ואג'יפם, איזון יציאות להמנעות מעצירות ושלשולים, התרוקנות לאחר יחסי מין אם יש והמנעות משטיפה דטרגנטית מקומית ושימוש במגבונים לחים - אכן כולם מומלצים. בהצלחה.

בברכה,
    ד"ר בוריס פרידמן, אורולוג מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    טלפון: 04-8250843
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר בוריס פרידמן
    08:34 04/07/21 04/07
    08:34
  • בנסוף לכל הנאמר לעיל, תשלימי 5 ימי טיפול בציפרודקס ובאם לאחר כשבועיים יש החמרה - יהיה צורך לחזור שוב על תרבית שתן. בהצלחה.

בברכה,
    ד"ר בוריס פרידמן, אורולוג מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    גילה
    22:50 04/07/21 04/07
    22:50
  • תודה רבה מאד מעריכה את תשובתך. השלמתי 7 ימים . זה באמת מוזר כי הלילה שבו כתבתי את ההודעה היה ממש קשה ואחכ זה השתפר . אבל פה ושם מרגישה צורך לעשות פיפי. ואני שהייתי מושכת 6 שעות בלי . פשוט קשה לי להתרגל לזה?. מה הסיבה שהתכיפות ממשיכה?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר בוריס פרידמן
    07:19 08/07/21 08/07
    07:19
  • שלום גילה
    תכיפות עלולה להימשך גם כחודשיים מתום הדלקת. דלקות נגרמות בין השאר עקב התאפקות ממושכת ולכן מומלץ בשגרה להתרוקן באופן יזום ולא להתאפק יותר מ- 2-3 שעות במהלך היום. בהצלחה.

בברכה,

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    גילה
    17:34 10/07/21 10/07
    17:34
  • תודה על התשובה התכיפות חלפה אחרי יום . שבוע אחרי סיום של שבוע ציפרודקס יש לי כנראה פטריה על הלשון ? יש לציין שעכשיו יש לי גם חום ושיעולים( נחשפתי לחולה קורונה אבל יצאתי שלילית) . נראה לי שזה איכשהו קשור לציפרודקס

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021