X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום קרדיולוגיה ומסתמים
אודות הפורום
אודות פורום קרדיולוגיה ומסתמים

פורום קרדיולוגיה ומסתמים מנוהל על ידי ד"ר לימור אילן בושארי, מומחית לרפואה פנימית וקרדיולוגיה עם מומחיות מיוחדת בהדמיות אולטרא סאונד לב, המשמשת מנהלת מערך קרדיולוגיה במרכז הרפואי העמק, עפולה. במסגרת הפורום ניתן לשאול שאלות במגוון נושאים הקשורים לקרדיולוגיה ומסתמים, ביניהם בדיקות אקו לב לסו...

פורום קרדיולוגיה ומסתמים מנוהל על ידי ד"ר לימור אילן בושארי, מומחית לרפואה פנימית וקרדיולוגיה עם מומחיות מיוחדת בהדמיות אולטרא סאונד לב, המשמשת מנהלת מערך קרדיולוגיה במרכז הרפואי העמק, עפולה. במסגרת הפורום ניתן לשאול שאלות במגוון נושאים הקשורים לקרדיולוגיה ומסתמים, ביניהם בדיקות אקו לב לסוגיהן (אקו בית חזי, אקו טרנס וושטי, אקו תלת מימד, אקו מאמץ), הדמיה של פעולות מורכבות בחדר צנתורים ובחדר ניתוח, בעיות מסתמיות: אטיולוגיה, אבחנה וטיפול, קרדיו-אונקולוגיה- בעיות משולבות של סרטן ולב, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל ד"ר אילן בושארי דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי לשאלותיכם.

מנהלי פורום קרדיולוגיה ומסתמים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • מה קודם למה הא ניתוח מעקפים או אבלציה
    דויד
    20:48 21/10/21 21/10
    20:48
  • שלום רב דוקטור
    אבי לפני שנה עבר התקף לב אז צונתר ונמצא היצרות קריטית ב LAD פרוקסימלי שטופלה על ידי סטנט עם תוצאה טובה והיצרות משמעותית ב OM1 שטופלה על ידי סטנט עם תוצאה טובה .וחסימה כרונית מלאה של RCA שלא טופלה .לפני חודשיים בגלל קוצר נשימה ירידה בכושר חולשה ותחושה של דופק הולם עשיתי מיפוי לב שם הודגם פגם מילוי בינוני בחומרתו וקבוע בדופן האינפריורית ואינפרו ספטלית .כמו כן פגם מילוי קל והפיך באזור קדמי ספטלי ,קדמי דיסטלי ואפיקלי. ב LAD .לסיכום ממצאי המיפוי הם איסכמיה קלה מאוד בתפוצה של MID /DISTAL הממצא גבולי כ 7 אחוז מדופן חדר שמאל .אוטם קטן בינוני בתפוצה של RCA .התכווצותו הגלובלית של החדר השמאלי תקינה .ההפרעה האזורית בהתכווצות מתאימה לאיסכמיה קטנה בטריטוריה של LAD ואוטם בטריטוריה של RCA .נעשה לי צינתור ששם נמצא שב LAD בחלקו האמצעי לאחר מוצא הדיאגונל גדול קיימת היצרות של 70 - 75 אחוזים [יתכן וקיימת תת הערכה ]המערבת מוצא ספטלי גדול .נעשה ניסיון לפתוח את ה RCA ללא הצלחה ואמרו לי שישקלו האם אני צריך ניתוח מעקפים ורופא אחד אמר לי שיתכן ואפשר לעשות צינתור חוזר
    במקביל כבר מאז ההתקף לב אני סובל מפרפור פרוזדורים ומידי פעם תחושה של דופק הולם ואני מטופל באליקוויס ופרולול לפי צורך לפני כמה ימים היה לי הילמות דופק וכמעט שהתעלפתי .התאשפזתי בבית חולים היה לי פרפור \רפרוף בקצב 150 וסינוס 45 לסרוגין ובאקג היו פאוזות שלדברי הקרדיולוג יתכן שגרמו לסינקופה .נתנו לי מולטק ושחררו אותי ואמרו לי להגיע בעוד חודש
    השאלה שלי היא מה קודם למה האם קודם לעשות אבלציה להפרעת הקצב או קודם לעשות ניתוח מעקפים והאם צודק הרופא שיתכן ואפשר לפתוח את העורק בצינתור ולא צריך ניתוח
    תודה רבה

• הגב ל: מה קודם למה הא ניתוח מעקפים או אבלציה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • מה קודם למה הא ניתוח מעקפים או אבלציה
    ד"ר לימור אילן בושארי
    11:22 05/11/21 05/11
    11:22
  • שלום רב,

מדובר במקרה מורכב שללא הערכה מקיפה של כל החומר לא ניתן לענות (באינטרנט) ויתכן שאין תשובה נכונה.

בהצלחה , בריאות שלמה ובשורות טובות.
    דר. בושארי

בברכה,
    ד"ר לימור אילן בושארי, מנהלת מערך קרדיולוגיה במרכז רפואי "העמק", עפולה.
    טלפון: 04-6494346
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: מה קודם למה הא ניתוח מעקפים או אבלציה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024