X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום קרדיולוגיה ומסתמים
אודות הפורום
אודות פורום קרדיולוגיה ומסתמים

פורום קרדיולוגיה ומסתמים מנוהל על ידי ד"ר לימור אילן בושארי, מומחית לרפואה פנימית וקרדיולוגיה עם מומחיות מיוחדת בהדמיות אולטרא סאונד לב, המשמשת מנהלת מערך קרדיולוגיה במרכז הרפואי העמק, עפולה. במסגרת הפורום ניתן לשאול שאלות במגוון נושאים הקשורים לקרדיולוגיה ומסתמים, ביניהם בדיקות אקו לב לסו...

פורום קרדיולוגיה ומסתמים מנוהל על ידי ד"ר לימור אילן בושארי, מומחית לרפואה פנימית וקרדיולוגיה עם מומחיות מיוחדת בהדמיות אולטרא סאונד לב, המשמשת מנהלת מערך קרדיולוגיה במרכז הרפואי העמק, עפולה. במסגרת הפורום ניתן לשאול שאלות במגוון נושאים הקשורים לקרדיולוגיה ומסתמים, ביניהם בדיקות אקו לב לסוגיהן (אקו בית חזי, אקו טרנס וושטי, אקו תלת מימד, אקו מאמץ), הדמיה של פעולות מורכבות בחדר צנתורים ובחדר ניתוח, בעיות מסתמיות: אטיולוגיה, אבחנה וטיפול, קרדיו-אונקולוגיה- בעיות משולבות של סרטן ולב, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל ד"ר אילן בושארי דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי לשאלותיכם.

מנהלי פורום קרדיולוגיה ומסתמים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • בעיות אחרי קורונה
    דור
    21:46 03/07/21 03/07
    21:46
  • שלום וברכה
    אני בן 37.עד לפני הקורונה היתי בלי בעיות בריאות למעט השמנה קלה ואסטמה מאוזנת על ידי תרופות .לפני כמעט שנה חליתי בקורונה ואושפזתי , טופלתי על ידי HFNC ולא נזקקתי להנשמה פולשנית ושוחררתי .מאז יש לי קוצר נשימה במאמץ קל עם ירידת סיטורציה במאמצים .בתפקודי ריאות יש הפרעה רסטריקטיבית בנונית והפרעה קלה בדיפוזיה .במבחן מאמץ לב ריאה סוכם שהסף האנאירובי ו VO2/HR התקינים תומכים במסקנה שהתפקוד הקרדיוווסקולרי שמור אבל יש ST depression II III AVF .הלכתי לקרדיולוג שרצה לשלוח אותי לצינתור.אני מאוד לא רוצה צינתור .השאלה אם יש סיכוי שקרדיולוג אחר יוותר על צינתור אבחנתי וישלח אותי במקום זה למיפוי לב כדי לשלול איסכמיה .האם בקשר למצב אחרי קוביד יש עדיפות דווקא לצינתור
    תודה רבה

• הגב ל: בעיות אחרי קורונה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בעיות אחרי קורונה
    ד"ר לימור אילן בושארי
    22:08 03/07/21 03/07
    22:08
  • שלום רב,
    יתכן שהקרדיולוג סבור שמבחן המאמץ שלך חיובי ומשוכנע שקיימת בעיה כלילית ולכן הוא מפנה לצנתור.
    מבלי לדעת את כל הפרטים קשה לקבוע ולא ניתן לייעץ באינטרנט.
    באופן כללי, כשיש ספק באבחנה ניתן לבצע אקו משולב במאמץ או מיפוי לב. כמו כן, קיימת אופציה לצנתור וירטואלי (בדיקת סיטי).
    מתאימים לכל מטופל את הבדיקות.
    ממליצה שתתייעץ שוב עם הקרדיולוג שלך שיסביר לך מהם השיקולים שלו.
    בריאות שלמה והחלמה מהירה ,
    דר בושארי

בברכה,
    ד"ר לימור אילן בושארי, מנהלת מערך קרדיולוגיה במרכז רפואי "העמק", עפולה.
    טלפון: 04-6494346
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: בעיות אחרי קורונה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024