X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום קרדיולוגיה ומסתמים
אודות הפורום
אודות פורום קרדיולוגיה ומסתמים

פורום קרדיולוגיה ומסתמים מנוהל על ידי ד"ר לימור אילן בושארי, מומחית לרפואה פנימית וקרדיולוגיה עם מומחיות מיוחדת בהדמיות אולטרא סאונד לב, המשמשת מנהלת מערך קרדיולוגיה במרכז הרפואי העמק, עפולה. במסגרת הפורום ניתן לשאול שאלות במגוון נושאים הקשורים לקרדיולוגיה ומסתמים, ביניהם בדיקות אקו לב לסו...

פורום קרדיולוגיה ומסתמים מנוהל על ידי ד"ר לימור אילן בושארי, מומחית לרפואה פנימית וקרדיולוגיה עם מומחיות מיוחדת בהדמיות אולטרא סאונד לב, המשמשת מנהלת מערך קרדיולוגיה במרכז הרפואי העמק, עפולה. במסגרת הפורום ניתן לשאול שאלות במגוון נושאים הקשורים לקרדיולוגיה ומסתמים, ביניהם בדיקות אקו לב לסוגיהן (אקו בית חזי, אקו טרנס וושטי, אקו תלת מימד, אקו מאמץ), הדמיה של פעולות מורכבות בחדר צנתורים ובחדר ניתוח, בעיות מסתמיות: אטיולוגיה, אבחנה וטיפול, קרדיו-אונקולוגיה- בעיות משולבות של סרטן ולב, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל ד"ר אילן בושארי דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי לשאלותיכם.

מנהלי פורום קרדיולוגיה ומסתמים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • מבחן מאמץ חיובי כבר פעם שנייה תוך 3 שנים
    דניאל
    18:24 29/01/21 29/01
    18:24
  • שלום ד"ר
    בן 37, לא מעשן כשלוש שנים, משקל 90 קילו , גובה 181 ס"מ , עוסק באיגרוף קלאסי ובעבר כדורגל, כדורסל
    לפני כשלוש שנים עשיתי מבחן מאמץ בגלל היותי עוסק בפעילות גופנית , מבצע מבחן מאמץ אחת לשנה, באותו מבחן היה ממצא של צניחות אופקיות משמעותיות 1.9, נשלחתי לאקו במאמץ ויצא תקין, נאמר לי ממצא חיובי שגוי, מאז שתי בדיקות מאמץ תקינות, והיום שוב מבחן מאמץ ושוב חיובי , ושוב צניחות , לא מובן איזה בגלל הכתב הלא מובן של הקרדיולוג,,, רשום "בדיקה גבולית לאסכמיה" והסיכום של הקרדיולוג שביצע גם אקו רגיל הוא כזה : אקו תקין , ככל הנראה הארגומטריה false positive , אם יהביה תסמיני נא להפנות להערכה קרדיאלית חוזרת, כעת ללא הגבלה גופנית"
    בחיי עשיתי לפחות 20 בדיקות כאלה, כיון שמילדות שיחקתי בקבוצות כדורגל ששם כל שנה עשינו בדיקות ,,, ורק לפני שלוש שנים התחילו הממצאים השגויים, ,
    השאלה האם יכול להיות שהממצאים האלה פתאום התחילו לטעות? או שאולי באמת יש לי בעיה אסכמית שלא זיהו באקו מאמץ קודם. מדאיג אותי שהקרדיולוג לא התייחס לזה ברצינות ואמר " אם תרגיש כאבים בחזה בזמן פעילות גופנית תחזור אליי" , העניין שאם יש בעיה לבבית לא תמיד חוזרים חיים אפילו לבית.
    יש לך הסבר ממה נובעות הטעויות האלה ? הרי המכשיר לא יכול סתם להראות שיש בעיה באספקת הדם ללב, קשה לי להשלים עם זה שהוא לא שלח אותי שוב פעם לבדיקה מקיפה יותר , אולי מיפוי לב , עדיף מאקו מאמץ,,, מה דעתך על כל זה דוקטור?

• הגב ל: מבחן מאמץ חיובי כבר פעם שנייה תוך 3 שנים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • מבחן מאמץ חיובי כבר פעם שנייה תוך 3 שנים
    ד"ר לימור אילן בושארי
    22:02 29/01/21 29/01
    22:02
  • שלום רב,
    קשה להעריך בלי לראות את תוצאות הבדיקות שעשית עד כה.
    לפעמים יכולים להיות שינויים באקג שהם חיוביים כוזבים.
    אקו משולב במאמץ זוהי בדיקה רגישה יותר ממבחן מאמץ רגיל.
    במידה ויש ספק , אם יש גורמי סיכון או קליניקה חשודה, ניתן לשקול בירור נוסף כמו מיפוי לב או סיטי קורונרי.
    בריאות שלמה ובשורות טובות,
    דר. לימור אילן בושארי

בברכה,
    ד"ר לימור אילן בושארי, מנהלת מערך קרדיולוגיה במרכז רפואי "העמק", עפולה.
    טלפון: 04-6494346
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: מבחן מאמץ חיובי כבר פעם שנייה תוך 3 שנים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021