X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום רפואה משלימה
אודות הפורום
אודות פורום רפואה משלימה

פורום רפואה משלימה מנוהל על ידי יוסי גולד, מטפל ומורה ותיק בשיטת "מוח אחד", שהינה עבודה רגשית דרך הגוף המכוונת לשחרור מתחים, טראומות ודפוסי התנהגות לא רצויים על מנת להגיע לחיים שלמים. בפורום ניתן לשאול מגוון שאלות הקשורות לרפואה משלימה, כגון טיפול בבעיות של ילדים: קשיי למידה, קשב וריכוז, ב...

פורום רפואה משלימה מנוהל על ידי יוסי גולד, מטפל ומורה ותיק בשיטת "מוח אחד", שהינה עבודה רגשית דרך הגוף המכוונת לשחרור מתחים, טראומות ודפוסי התנהגות לא רצויים על מנת להגיע לחיים שלמים. בפורום ניתן לשאול מגוון שאלות הקשורות לרפואה משלימה, כגון טיפול בבעיות של ילדים: קשיי למידה, קשב וריכוז, בכי, הרטבה, היפראקטיביות, וכן בעיות של בני נוער המתמודדים עם קשיי ההתבגרות. בנוסף, בפורום ניתן לשאול בין היתר על טיפול בבעיות בזוגיות ובמציאת זוגיות, טיפול בטראומות מכל הסוגים, טיפול בבעיות נפשיות, טיפולי רפואה משלימה לשיפור הבריאות והתמודדות עם מחלות, וכן בכל הקשור לפרנסה וקריירה. הנכם מוזמנים לפנות אל יוסי גולד דרך הפורום ולקבל מענה לשאלותיכם בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום רפואה משלימה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • אינסומניה
    מתי
    17:43 18/02/20 18/02
    17:43
  • אני צריך לטפל באינסומניה אידיופטית (מילדות- אינסומניה לכל החיים) באמצעות שיאצו או מה שימליצו לי כאן.

יש לציין מראש:
    *נחשפתי לקור רב במהלך השנתיים החארונות נסעתי באופניים חשמליות כל לילה מהעבודה הביתה 6 קילומטר. הפניה והעיניים היו חשופות.
    עלייה וירידה במשקל עשרות פעמים- נוצר ישבן די נפול ועודף עור קצת באיזור הירכיים. מה לעשות? לא יכול לישון:
    1. אני סובל באופן חריג מהזעה בירכיים במהלך השינה מתהפך ולא יכול לישון זה נמצא באיזור החיבור בין הישבן לירך וכל שאר הגוף קר לי מאוד. אני מתעורר עם אף סתום בלילה ולא יכול לנשום אוויר קר..... אין לי פתרון אני חלש ...מה לעשות? ניסיתי הכל... שם חימום לא עוזר לי.... והירככים האחוריות מזיעות וקר לי בפנים

2. אני מרגיש שהדם לא זורם טוב שיש אזורים תקועים שיש לי תקיעות.
    יש לי מקומות חסומים שהדם לא זורם טוב שם.
    לשחרר!

3. סובל מהפרעות אכילה והפרעות שינה (גם אי נוחות להירדם וגם יקיצה מתחושת קור בראש לאחר שעתיים שלוש...) .

*חשוב: עליתי וירדתי במשקל המון בפעם האחרונה שירדתי זה היה עקב אהבה נכזבת מפח נפש

4. לשאול מה הכי טוב חוץ משיאצו:
    טווינא? רפלקסולוגיה? דיקור סיני?

5. לציין - יש ירידה בחשק המיני!

6. קשיים לנשום קשיים בנשימה

• הגב ל: אינסומניה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • אינסומניה
    יוסי גולד
    12:45 19/02/20 19/02
    12:45
  • שלום לשואל
    ממה שאתה כותב אני מבין שיש הפרעה כללית בחיים.
    ברפואה רגילה יש תרופות.
    בפסיכולוגיה יש מילים.
    ולי מרגיש שהנושא הרבה יותר מורכב, כשהמטרה היא לחיות חיים טובים ומאושרים.
    גם ברפואה משלימה יש עבודה יותר הקלה מקומית כגון רפלקסולוגיה עיסויים דיקור שיאצו ועוד.
    תמצא שיטה שיורדת לעומק הבעיה, עובדת בעדינות ולא דרך המילים. רק זה לדעתי יוכל לנקות את בית השורשים על מנת שהצמח יוכל להתפתח לטובה ולרווחה.
    אולי שווה לך להגיע למטפל טוב במוח אחד?
    אשמח לדבר

בברכה,
    יוסי גולד הוא מטפל ומורה בשיטת "מוח אחד" כבר 27 שנים.
    מבוטחים: פרטיים.
    טלפון לבירורים: 050-5452628
    דוא"ל: [email protected]
  • הגב ל: אינסומניה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2020