X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום רפואה משלימה
אודות הפורום
אודות פורום רפואה משלימה

פורום רפואה משלימה מנוהל על ידי מערכת האתר. בפורום ניתן לשאול מגוון שאלות הקשורות לרפואה משלימה, כגון טיפול בבעיות של ילדים: קשיי למידה, קשב וריכוז, בכי, הרטבה, היפראקטיביות, וכן בעיות של בני נוער המתמודדים עם קשיי ההתבגרות. בנוסף, בפורום ניתן לשאול בין היתר על טיפול בבעיות בזוגיות ובמציאת...

פורום רפואה משלימה מנוהל על ידי מערכת האתר. בפורום ניתן לשאול מגוון שאלות הקשורות לרפואה משלימה, כגון טיפול בבעיות של ילדים: קשיי למידה, קשב וריכוז, בכי, הרטבה, היפראקטיביות, וכן בעיות של בני נוער המתמודדים עם קשיי ההתבגרות. בנוסף, בפורום ניתן לשאול בין היתר על טיפול בבעיות בזוגיות ובמציאת זוגיות, טיפול בטראומות מכל הסוגים, טיפול בבעיות נפשיות, טיפולי רפואה משלימה לשיפור הבריאות והתמודדות עם מחלות, וכן בכל הקשור לפרנסה וקריירה. הנכם מוזמנים לפנות אל יוסי גולד דרך הפורום ולקבל מענה לשאלותיכם בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום רפואה משלימה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • לחץ נפשי
    דניאלה
    19:36 04/07/19 04/07
    19:36
  • שלום,בשנתיים האחרונות אני סובלת מלחץ נפשי שגורם לחרדות.
    בשנה וחצי האחרונים עברתי 2 הפלות טבעיות בשבועות מוקדמים
    באחד מהם היתה התערבות כירוגית של גרידה.
    עברתי את כל הבדיקות האפשריות ע"י רופאים והכל יצא תקין.
    אני בת 36 וכרגע מנסה שוב להרות.
    את ההפלות מבחינתי אני משליכה ללחץ הנפשי שאני נמצאת בו.
    בשנה האחרונה התחלתי לקחת תרופות טבעיות שקצת הקלו עליי.
    אשמח לדעת מה ההמלצות שיכולות לעזור לי בשביל שההריון יצליח בהצלחה לפני שמתחילה את כל תהליך ניסוי הכניסה להריון.

• הגב ל: לחץ נפשי

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • לחץ נפשי
    יוסי גולד
    23:08 04/07/19 04/07
    23:08
  • שלום דניאלה.
    אני מבין את נושא הלחץ הנפשי, בתפיסה שלנו לחץ ומתח הם פתח להרבה צרות. גם הפלות חורטות משקעים עמוקים וקשים. כל הפלה גורמת לחרדה ודפוס שרק עלול לקדם את הלחץ בהריון הבא. אפשר לתת כמה תרגילים לרגיעה ביחד עם שתיית מים שגם זה מרגיע. מנסיוני שווה לעבור תהליך של שחרור מתח עמוק על מנת להצליח להרות ולהחזיק את ההריון.
    שווה גם לבדוק מה הם גורמי המתח בחיים ולשחרר מתח על נושאים אלו. גורם מתח הוא נקודת הסתכלות אפשר לחוות את אותו ארוע במתח או בקבלה והבנה.
    שווה לעשות איזה תהליך לשיחרור המתח. אשמח לעזור.
    בברכה ובהצלחה
    יוסי גולד

בברכה,
    יוסי גולד הוא מטפל ומורה בשיטת "מוח אחד" כבר 27 שנים.
    מבוטחים: פרטיים.
    דוא"ל: [email protected]
  • הגב ל: לחץ נפשי

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024