X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום מחלות של הכבד
אודות הפורום
אודות פורום מחלות של הכבד

פורום מחלות של הכבד מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות בתחלואה של הכבד, לרבות הפרעות באנזימי כבד, כבד שומני, הפטיטיס C, הפטיטיס B, בדיקת פיברוסקאן וסרטן ראשוני בכבד ובדיקות מעקב אחר מחלות של הכבד. הנכם מוזמנים לפנות אל הפורום ולקבל מענה לשאלותיכ...

פורום מחלות של הכבד מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות בתחלואה של הכבד, לרבות הפרעות באנזימי כבד, כבד שומני, הפטיטיס C, הפטיטיס B, בדיקת פיברוסקאן וסרטן ראשוני בכבד ובדיקות מעקב אחר מחלות של הכבד. הנכם מוזמנים לפנות אל הפורום ולקבל מענה לשאלותיכם.

מנהלי פורום מחלות של הכבד

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • שלום אני אחרי קולונוסקופיה מבקש קתץ הסבר על מצבי בבקשה
    מוטי
    11:21 26/01/19 26/01
    11:21
  • שלום דוקטור היום עברתי את הבדיקה עכב דימום בצואה ובניגוב שנמשך 3 שבועות .. ויציאות רבות בין 10 ל14 ביום בבדיקה הרופא רשם ככה
    דלקת קשה מרקטום עד לצקום .דלקת קשה אף יותר עד כפף הטחול .אליאום סופי עם מספר אפטות .נלקחו דגימות מהאיליואם סופי ומהקולון ...
    הבחנה : m/p ulcerative colitis
    (556)
    רני מבין שהמצב לא מי יודע מה אבל כמה אני במצב מסוכן לדעתך דוקטור הוא אמר שעוד שבועיים יהיה תשובות כדי לדעת אם זה קוליטיס בטוח ..
    השאלה שלי כמה אני במצב מסוכן ?
    האם יכול להיות שסרטן גם חלק מהבדיקה ששלחו בעצם.. כמה לדעתך המצב שלי הנוכחי קשה ואחרי שיתחיל טיפול אולי מתי יעבוק הריבוי יציאות ודימום ושלשול מניסיונך המקצועי ?

נשלח ע"י אפליקציית שאל את הרופא לאנדרואיד.
  • הגב ל: שלום אני אחרי קולונוסקופיה מבקש קתץ הסבר על מצבי בבקשה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024