X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום מחלות של הכבד
אודות הפורום
אודות פורום מחלות של הכבד

פורום מחלות של הכבד מנוהל על ידי ד"ר ראוי חזאן, מומחה לרפואה פנימית, גסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד, המשמש מנהל יחידת הכבד במכון גסטרו של מרכז רפואי העמק ושל הכללית בצפון. כמו כן, הפורום מנוהל על ידי ד"ר ילנה ירמנקו, מומחית לרפואה פנימית עם מומחיות על בגסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד, המשמשת כרופאה...

פורום מחלות של הכבד מנוהל על ידי ד"ר ראוי חזאן, מומחה לרפואה פנימית, גסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד, המשמש מנהל יחידת הכבד במכון גסטרו של מרכז רפואי העמק ושל הכללית בצפון. כמו כן, הפורום מנוהל על ידי ד"ר ילנה ירמנקו, מומחית לרפואה פנימית עם מומחיות על בגסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד, המשמשת כרופאה בכירה במכון הגסטרו של מרכז רפואי העמק. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות בתחלואה של הכבד, לרבות הפרעות באנזימי כבד, כבד שומני, הפטיטיס C, הפטיטיס B, בדיקת פיברוסקאן וסרטן ראשוני בכבד ובדיקות מעקב אחר מחלות של הכבד. הנכם מוזמנים לפנות אל ד"ר חזאן וד"ר ירמנקו דרך הפורום ולקבל מענה לשאלותיכם.

מנהלי פורום מחלות של הכבד

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • האם יש סיכוי שזו גרורה ?
    שגית
    03:06 27/02/18 27/02
    03:06
  • מסיימת כרגע טיפול טרום ניתוחי, עקב סרטן שד מקומי ללא גרורות.
    בבדיקת PET שנעשתה לפני הכימותרפיה צוין בכבד מספר ממצאים ציסטיים קטנים מדי לאפיון ללא קליטה פתולוגית.
    בסיכום נרשם תהליך שאתי בשד וללא ממצאים היפרמטבוליים חשודים.
    במהלך הטיפול הכימותרפי ועקב אשפוז בוצע CT לשלול תסחיף ראתי וגם שם ראו משהו בכבד: מוקד היפודנסי קטן ועוד מוקד היפודנסי זעיר
    האם יש סיכון כלשהו לגרורה ???
    מה מומלץ כרגע... שכן אני מועמדת לניתוח.
    (לציון - בדיקת ה PET נעשתה ללא חומר ניגוד לווריד רק FDG בשתייה)

• הגב ל: האם יש סיכוי שזו גרורה ?

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר ראוי חזאן
    06:07 27/02/18 27/02
    06:07
  • שגית שלום. אי אפשר לענות על השאלה הזו בצורה מדויקת מבלי לראות את הבדיקה עצמה ולעבור עליה
    גם CT pet כלל גופי וגם ct חזה בשאלה של תסחיף ריאתי אינם מושלמים באבחון נגעים כבדים.
    לאחר בדיקת תוצאות הct שעברתי יש לשקול האם יש צורך בהדמייה נוספת כגון ct בטן בפרוטוקול תלת פאזי כבדי mri, ואילו לפעמים לפי סוג הנגע גם סונר בטן יכול להיות הפתרון
    אך כול זה כמובן רק לאחר שהרופא יעבור על הבדיקות שלך ויקבל החלטה

בברכה,
    ד"ר ראוי חזאן, מומחה לרפואה פנימית, גסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד.
    מייל: [email protected]
    טלפון: 04-6495630

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    שגית
    08:34 27/02/18 27/02
    08:34
  • תודה על תשובה מהירה
    האונקולוגית שלי לא התרגשה בגלל תשובת ה PET
    אני מוטרדת.
    ידוע לי שיש ציסטות שמתבררות כנגע ממאיר
    אם אבקש מרופאת משפחה האם בשלב ראשון US יספק תשובה ?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר ראוי חזאן
    08:50 27/02/18 27/02
    08:50
  • שגית שלום אפשר להתחיל סונר בטן שהינו בדיקה ללא הזרקת חומר ניגוד וללא קרינה ולהחליט לפי התוצאות על המשך הבירור באם צריך

בברכה,

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    שגית
    08:28 28/02/18 28/02
    08:28
  • תודה על תשובה מהירה
    בוצע US - טרם פוענח
    אולם הטכנאית לא מצאה שום ממצא אולי מדובר במשהו ממש זעיר...
    והאם בגלל שחלפו מספר חודשים מ הPET ל CT ריאה והם לא גדלו...
    זה אמור להרגיע...
    הפחד שלי שזה יתברר כגרורה
    עם כל דבר איר אתמודד בגבורה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר ראוי חזאן
    08:40 28/02/18 28/02
    08:40
  • שגית שלום. זה שלא מצאו שום דבר הסוהר בדרך כלל מרמז על ממצא קטן. אין תחליף במקרה הזה לרופא המטפל שיראה את תוצאות ההדמיה הקודמות ויחליטו מתי הזמן המתאים לבצע הדמיה חדשה ואיזו הדמיה

בברכה,

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2020