X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אולטרה-סאונד נשים
אודות הפורום
אודות פורום אולטרה-סאונד נשים

פורום אולטרה-סאונד נשים מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכן לשאול מגוון שאלות הקשורות לאולטרה-סאונד נשים, לרבות על ממצאים המתגלים בסקירת מערכות, פעולות פולשניות בהיריון (דיקור מי שפיר וסיסי שיליה), אבחון מומי רחם, מעקב אחרי ממצאים גינקולוגיים, ועוד. הנכן מוזמנות לפנות אל ...

פורום אולטרה-סאונד נשים מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכן לשאול מגוון שאלות הקשורות לאולטרה-סאונד נשים, לרבות על ממצאים המתגלים בסקירת מערכות, פעולות פולשניות בהיריון (דיקור מי שפיר וסיסי שיליה), אבחון מומי רחם, מעקב אחרי ממצאים גינקולוגיים, ועוד. הנכן מוזמנות לפנות אל מערכת האתר באמצעות הפורום ולקבל מענה מקצועי לשאלותיכן בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום אולטרה-סאונד נשים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • גיל ההריון
    אביטל
    01:32 26/10/20 26/10
    01:32
  • שלום,
    הפסקתי עם הגלולות על מנת להכנס להריון.
    כמה ימים לאחר הפסקת הגלולות קיבלתי מחזור, לאחר מכן קיימתי יחסי מין, ושבועיים לאחר המחזור הראשון קיבלתי שוב מחזור-זאת אומרת הפרש של שבועיים ממחזור ראשון לשני.
    לא ייחסתי לזה חשיבות, לאחר המחזור השני קיימנו שוב יחסי מין ואז כבר לא קיבלתי מחזור יותר, הוא איחר ולפי בדיקת הריון יצא חיובי-נקלטתי להריון.
    לפי כל בדיקות אולטרסאונד -אני סופרת את שבוע ההריון לפי המחזור האחרון, אבל העובר גדול מבדיקת הדופק הראשונה בשבוע 6.4 גדול בערך בשבוע גם בשקיפות ובהמשך בסקירות כבר גדול ב10 ימים
    יכול להיות שאני צריכה לספור מהמחזור הראשון? שבעצם נקלטתי לפני המחזור השני? שזה בעצם לא היה מחזור? ואז עלי לחשב את גיל ההריון שבועיים אחורה?

• הגב ל: גיל ההריון

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • גיל ההריון
    ד"ר אתי שפיגל
    07:44 26/10/20 26/10
    07:44
  • במקרים בהם המחזור אינו סדיר , מומלץ לקבוע את גיל ההריון ע"פ בדיקות אולטרה סאונד בטרימסטר הראשון.
    מציעה שתפני לרופא מטפל עם כל המסמכים ועדיף גם התמונות, בכדי שיקבע על סמך הבדיקות לאיזה מועד לקבוע את הוסת האחרונה המחושבת

בברכה,
    ד"ר אתי שפיגל הינה מומחית לגינקולוגיה, מיילדות ואולטרה-סאונד.
    מייל: [email protected]
    טלפון: 04-6494262
  • הגב ל: גיל ההריון

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024