X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום ניתוחי ברך ופציעות ספורט
אודות הפורום
אודות פורום ניתוחי ברך ופציעות ספורט

פורום ניתוחי ברך ופציעות ספורט מנוהל על ידי ד"ר יוסף סטרולוביץ', מומחה בכירורגיה אורתופדית ובניתוחי ברכיים, המשמש בין היתר כרופא בכיר במחלקת האורתופדיה של בי"ח כרמל, וכן כרופא ספורט של איגוד האגרוף והקונג פו הישראלי. בפורום זה ניתן לשאול שאלות הנוגעות לפציעות ספורט בכל אזורי הגוף, לרבות כא...

פורום ניתוחי ברך ופציעות ספורט מנוהל על ידי ד"ר יוסף סטרולוביץ', מומחה בכירורגיה אורתופדית ובניתוחי ברכיים, המשמש בין היתר כרופא בכיר במחלקת האורתופדיה של בי"ח כרמל, וכן כרופא ספורט של איגוד האגרוף והקונג פו הישראלי. בפורום זה ניתן לשאול שאלות הנוגעות לפציעות ספורט בכל אזורי הגוף, לרבות כאבי כתפיים, כאבי ברכיים, קרעים של השרירים, דלקות בגידים, שין ספלינטס, דורבן, ברך רצים, שחיקת סחוס, קרע במיניסקוס, בורסה ועוד. כמו כן, ניתן לשאול אודות אינדיקציות שונות לניתוחי ברכיים, ניתוח החלפת מפרק ברך, ארטרוסקופיה של הברך, התאמה לניתוח ברך, סיכונים בניתוח, ועוד. הינכם מוזמנים לפנות אל ד"ר סטרולוביץ' באמצעות הפורום, לקבל מענה מקצועי לשאלותיכם וללמוד מניסיונם ומהתשובות שניתנו לגולשים אחרים.

מנהלי פורום ניתוחי ברך ופציעות ספורט

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • עיקום ברך שמאל במהלך כדורגל
    שלומי
    16:56 19/10/18 19/10
    16:56
  • לפני כשולשה שבועות נתפס לי שריר אחורי בשוק השמאלית בצורה אגרסיבית מאוד שאילצה אותי להפסיק לשחק ( קרה במהלך משחק כדורגל )במהלך השבועיים הבאים ולאחר מתיחות ומתיחות , השריר נרגע קצת והכאבים פחתו בצורה דרמתית. המשכתי לשחק כדורגל ולרוץ באופן רגיל. שבועיים לאחר המקרה, במהלך משחק כדורגלת נשענתי על אותה הרגל ולפתע שמעתי "קנאק" והחלו כאבי תופת בברך, ללא יכול לקפל או ליישר אותה ועם כאבים נוראיים בהתחלה. צילום ראשונה הראה שאין שבר במקום ואני ממתין ל MRI אבל אני מאוד מודאג. מרגיש לי כאילו השריר שנמתח לפני כשלושה שבועות - עכשיו נקרע. האם בדיקת MRI ברך יכול לעלות על קרע בשריר הנמצע בשוק? כרגע הכאבים פחתו, אבל אני מרגיש את השריר המדובר מאוד מתוח, כואב, ואני לא יכול לקפל את הרגל יותר מ90 מעלות, או ליישר אותו לגמרי. בנוסף , הרופא המליץ להמתין חודש לאחר הפציעה כדי שהנפיחות באיזור תרד, ופענוח בדיקת הMRI יהיה טוב יותר . כלומר אין לי יותר מידי מה לעשות בשלושת השבועות הקרובים...

• הגב ל: עיקום ברך שמאל במהלך כדורגל

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • עיקום ברך שמאל במהלך כדורגל
    ד"ר יוסף סטרולוביץ
    22:31 14/11/18 14/11
    22:31
  • שלום שלומי,
    אתה מתאר שתי פציעות שונות- קרע בשריר התאומים ופגיעה תוך מפרקית של הברך.
    בלי לבדוק בדיקה פיזיקלית קשה לי להתרשם מהי הבעיה.
    בשלב זה אני ממליץ להימנע מפעילות פיזית-ספורטיבית בכלל.
    אשמח לבדוק אותך במרפאתי, יש להגיע עם תוצאות בדיקת הMRI.
    בברכה,
    ד"ר סטרולוביץ'

בברכה,
    ד"ר יוסף סטרולוביץ', אורתופד מומחה לכירורגיה אורתופדית וניתוחי ברכיים, רופא בכיר במחלקת אורתופדיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    ומקבל מטופלים בקליניקה פרטית בבית חולים אסותא הפועלת בהסדר עם קופות חולים כללית ולאומית.
    טלפון לזימון תורים ובירורים: 077-9973999
  • הגב ל: עיקום ברך שמאל במהלך כדורגל

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2019