X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום פוריות והפריה חוץ גופית
אודות הפורום
אודות פורום פוריות והפריה חוץ גופית

פורום פוריות והפריה חוץ גופית מנוהל מערכת האתר. במסגרת הפורום ניתן להעלות שאלות במגוון נושאים הקשורים לפוריות, הפריות חוץ גופיות והפלות חוזרות: טיפול הורמונאלי, שאיבת ביציות, שיטת הפריה במבחנה, הפריה באמצעות IVF או מיקרומניפולציה (ICSI), הצלחת הפריה, התפתחות עוברים, מעקב אחרי התפתחות העובר...

פורום פוריות והפריה חוץ גופית מנוהל מערכת האתר. במסגרת הפורום ניתן להעלות שאלות במגוון נושאים הקשורים לפוריות, הפריות חוץ גופיות והפלות חוזרות: טיפול הורמונאלי, שאיבת ביציות, שיטת הפריה במבחנה, הפריה באמצעות IVF או מיקרומניפולציה (ICSI), הצלחת הפריה, התפתחות עוברים, מעקב אחרי התפתחות העוברים, בחירה נכונה של העוברים, מספר העוברים המוחזרים לרחם, הריון מרובה עוברים, העברת בלסטוציסט, עוברים מוקפאים, כשל חוזר בהשרשה, חסימת חצוצרות, פרוטוקול הפרייה חוץ גופית, הפלות חוזרות, גרוי יתר שחלתי, ביציות, תאי זרע. הנכם מוזמנים לפנות אל מערכת האתר דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי לשאלותיכם.

מנהלי פורום פוריות והפריה חוץ גופית

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • ניסיון להרות כשנה
    ימית
    23:02 08/08/19 08/08
    23:02
  • שלום ד"ר,
    אני בת 36, מנסה להרות היריון ראשון יותר משנה. בארבעה חודשים הראשונים ניסינו טבעי. הבעיה שלי היא שחלות פוליציסטיות, צילום רחם תקין. אין בעיית זרע.
    עשיתי 3 סבבים של איקקלומין, עברנו לגונל היה חודש אחד עם זקיק אחד וההזרעה לא צלחה.בפעם השנייה היו כמה זקיקים וגם פה ההזרעה לא צלחה.בפעם האחרונה עברנו לפרגובריס והיו המון זקיקים. לצערי ביום של ההזרעה מהלחץ בעלי לא הצליח להוציא זרע. ניסינו טבעי אחר כך 3 פעמים ולצערי היום קיבלתי מחזור.
    אני ממש מרגישה שאין לי זמן לבזבז. בעלי נלחץ מאד מהנושא של הוצאת זרע וזה מתיש אותנו. אני בת 36 וחוששת שאיכות הביציות יורדות. מתי אמורים כבר להעלות שלב ולעבור ל ivf?? לצערי יצא שהחלפתי רופא פעמיים ופעם אחת גם טופלתי במגזר הציבורי כדי לחסוך בעלויות ואני כבר ממש ממש מותשת
    השאלות שלי הן:
    1. יש קריטריונים של מספר הזרעות לפני שעוברים להפרייה?
    במידה ויש, האם שלב הטיפול ללא ההזרעה פיזית עצמה לא נלקח בחשבון?
    2. בגלל שנושא הוצאת הזרע גורם למתח רב לבעלי ולנו יחד במיוחד ביום ההזרעה בגלל הספק שאם יצליח או לא. מה ניתן לעשות? האם אפשר להקפיא את הזרע? איפה ואיך עושים את זה?
    3. איך אני פשוט מבקשת מהרופא לעלות שלב?

תודה רבה!

• הגב ל: ניסיון להרות כשנה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ניסיון להרות כשנה
    ב
    12:26 11/08/19 11/08
    12:26
  • היי אני לא רופאה, אבל מתוך ניסיוני כדי לעבור ל i.v.f צריך לעשות 3 פעמים הזרעות עם זריקות והורמונים.
    כדאי להתייעץ עם קופ"ח ולבדוק את נושא העלויות ומה האפשרויות שנותנים לך, רק הם יתנו לך את המענה.
    בנוסף כדאי לדבר ולשתף את הרופא שלך בתהיות שלך, סה"כ הוא המטפל שלך והוא אמור לתת לך את כל התשובות והמענה הנדרש והמתאים עבורכם.
    הייתי ממליצה להגיע אליו עם שאלות מראש, לקרוא יותר באתרים של רופאים בנושאי פוריות, ידע זה כוח,יש דברים שלמדתי תוך כדי התהליך ואם הייתי יודעת היה חוסך ממני הרבה בזבוז זמן ועוגמת נפש.
    בכל אופן אם מעניין אותך..בפייסבוק יש רופא בשם ד"ר דורון גולדברג שיש לו בלוג ושם יש הרבה חידושים לגבי התהליך.מומלץ לעקוב.
    הרבה בהצלחה.

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ניסיון להרות כשנה
    ד"ר אמיר ויס
    12:50 12/08/19 12/08
    12:50
  • יכולים להיות הבדלים בין רופאים לגבי המעבר מהזרעה להפריה חוץ גופית. את צריכה לדבר עם הרופא שלך ולבדוק אפשרות כזאת. לצערי אין תשובות חד משמעיות.
    ניתן להקפיא זרע בבנקי זרע לגיבוי במידה וביום הטיפול אין זרע. השרות בדרך כלל כרוך בתשלום היות והקפאת זרע אינו בסל הבריאות ברוב המקרים.
    בהצלחה

בברכה,
    ד"ר אמיר ויס, מומחה למיילדות וגינקולוגיה, המשמש כרופא בכיר ביחידת הפריה חוץ גופית וכאחראי על מרפאת הפלות חוזרות במרכז רפואי העמק שבעפולה.
    טלפון: 04-6494128
    מייל: [email protected] \ [email protected]
    לקביעת תור: 04-6492024

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024