X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום עיסוי טיפולי
אודות הפורום
אודות פורום עיסוי טיפולי

פורום עיסוי טיפולי מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם כדי לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות לעיסוי טיפולי, כגון עיסוי טיפולי לבעיות של פריצת דיסק, עיסוי טיפולי לדלקות מפרקים, עיסוי טיפולי לכתף קפואה ועיסוי טיפולי לבעיות צוואר אורתופדיות. כמו כן, ניתן לשאול על עיסוי טיפולי לספורטאים, עי...

פורום עיסוי טיפולי מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם כדי לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות לעיסוי טיפולי, כגון עיסוי טיפולי לבעיות של פריצת דיסק, עיסוי טיפולי לדלקות מפרקים, עיסוי טיפולי לכתף קפואה ועיסוי טיפולי לבעיות צוואר אורתופדיות. כמו כן, ניתן לשאול על עיסוי טיפולי לספורטאים, עיסוי טיפולי לאנשי הייטק ולעובדים מול מחשבים, כיצד משפר עיסוי טיפולי את זרימת הדם, הקלת כאבים באמצעות עיסוי טיפולי, חזרה לתפקוד תקין באמצעות עיסוי טיפולי, תוצאותיו של עיסוי טיפולי, ועוד. הינכם מוזמנים לפנות דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי על שאלותיכם בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום עיסוי טיפולי

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • יש לי כאבי גב תחתון
    ליאל
    19:58 13/03/21 13/03
    19:58
  • שלום ניר
    אני בן 29 יש לי כאבי גב תחתון בעמידה.
    מספיקה עמידה של 15 דקות וכואב לי.
    איזה עיסוי את הממליץ לי?

• הגב ל: יש לי כאבי גב תחתון

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • יש לי כאבי גב תחתון
    ניר חוכיימה
    20:44 13/03/21 13/03
    20:44
  • היי ליאל
    עיסוי רפואי או עיסוי רקמות עמוק יעזרו מאוד
    כמובן שחשוב גם להתמקד באזורי הצוואר,שכמות וגב תחתון
    יקל מאוד על אבי גב ותחזור לעצמך במהרה
    054-9464846
    www.nir-massage.com

• הגב ל: יש לי כאבי גב תחתון

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024