X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום פסיכיאטריה
אודות הפורום
אודות פורום פסיכיאטריה

פורום פסיכיאטריה מנוהל על ידי מערכת האתר. במסגרת הפורום ניתן לשאול מגוון שאלות הקשורות לפסיכיאטריה כגון טיפול בדיכאון, טיפול בחרדה, טיפול במצבים פסיכוטיים, טיפול בהפרעות מצב רוח, טיפול בהפרעות אישיות, אבחון פסיכיאטרי, טיפול תרופתי לבני הגיל השלישי, חוות דעת פסיכיאטריות לבתי משפט ולביטוח הל...

פורום פסיכיאטריה מנוהל על ידי מערכת האתר. במסגרת הפורום ניתן לשאול מגוון שאלות הקשורות לפסיכיאטריה כגון טיפול בדיכאון, טיפול בחרדה, טיפול במצבים פסיכוטיים, טיפול בהפרעות מצב רוח, טיפול בהפרעות אישיות, אבחון פסיכיאטרי, טיפול תרופתי לבני הגיל השלישי, חוות דעת פסיכיאטריות לבתי משפט ולביטוח הלאומי, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל הפורום ולקבל מענה מקצועי לשאלותיכם.

מנהלי פורום פסיכיאטריה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • ציפרלקס שאלה
    עדי
    13:58 08/02/21 08/02
    13:58
  • שלום
    רופאת המשפחה רשמה לי ציפרלקס בעקבות דכדוך וחרדות קלות וקשיי שינה. לקחתי 6 ימים 5 מג במטרה להעלות ל10 לאחר שבוע. עם תופעות לוואי של סחרחורת טשטוש ראיה מדי פעם וקושי בתפקוד המיני. היום חזרתי להתייעץ איתה והיא המליצה להפסיק את הציפרלקס וללכת לפסיכיאטר. התור לפסיכיאטר רחוק ואני מתלבטת האם להפסיק או לתת לזה עוד צ'אנס.. אציין שהשינה השתפרה מאוד וזה הדבר שהטריד אותי במיוחד. תודה

• הגב ל: ציפרלקס שאלה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024