X

מדורים:

  •      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:




פורום פסיכיאטריה
אודות הפורום
אודות פורום פסיכיאטריה

פורום פסיכיאטריה מנוהל על ידי ד"ר דני פישר, פסיכיאטר מנוסה וותיק שהינו גם מומחה לאבחון פסיכיאטרי וטיפול תרופתי בגילאים מבוגרים. ד"ר פישר משמש כמנהל המרפאה לפסיכיאטריה משפטית בביה"ח אברבנל וכסגן פסיכיאטר מחוזי בפועל במחוז מרכז, בעל קליניקה פרטית השוכנת בתל אביב. במסגרת הפורום ניתן לשאול מג...

פורום פסיכיאטריה מנוהל על ידי ד"ר דני פישר, פסיכיאטר מנוסה וותיק שהינו גם מומחה לאבחון פסיכיאטרי וטיפול תרופתי בגילאים מבוגרים. ד"ר פישר משמש כמנהל המרפאה לפסיכיאטריה משפטית בביה"ח אברבנל וכסגן פסיכיאטר מחוזי בפועל במחוז מרכז, בעל קליניקה פרטית השוכנת בתל אביב. במסגרת הפורום ניתן לשאול מגוון שאלות הקשורות לפסיכיאטריה כגון טיפול בדיכאון, טיפול בחרדה, טיפול במצבים פסיכוטיים, טיפול בהפרעות מצב רוח, טיפול בהפרעות אישיות, אבחון פסיכיאטרי, טיפול תרופתי לבני הגיל השלישי, חוות דעת פסיכיאטריות לבתי משפט ולביטוח הלאומי, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל ד"ר פישר דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי לשאלותיכם.

מנהלי פורום פסיכיאטריה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • תופעות לוואי של תרופות פסיכיאטריות
    בת אל גואטה
    20:46 24/11/20 24/11
    20:46
  • שלום,
    הבן שלי (8), קיבל בעבר ריספונד שגרם לו לריור יתר כתופעת לוואי. כשהפסקנו את התרופה הריור הפסיק. עכשיו התחלנו תרופה בשם סרוקוואל וגם היא גורמת לו לריור.
    האם יש תרופה שמיועדת לטיפול בתופעות של נשיכות ידיים ובעיות התנהגות ואינה גורמת לריור כתופעת לוואי?
    תודה.

  • הגב ל: תופעות לוואי של תרופות פסיכיאטריות

    • העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021