X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח
אודות הפורום
אודות פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, ט...

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, טיפולים אפשריים, שיקום ומניעה. בין היתר, ניתן לשאול בפורום בנושאי שבץ מוחי, אפילפסיה, כאבי ראש, הפרעות תנועה, מחלות עצב שריר, מחלות דלקתיות של המוח ובדיקות נוירולוגיות שונות. הינכם מוזמנים לפנות אל ד"ר סיון בלוך דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי מהיר.

מנהלי פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • תמונה נוירולוגית מורכבת
    בן
    17:44 23/11/21 23/11
    17:44
  • שלום רב
    אני בן 40, תמיד סבלתי מדלדול בשוקיים והיו לי רגליים רזות ללא שרירי תאומים. בגיל 24 ביצעתי ביופסית שריר בגלל cpk גבוה( כבר שנים בין 600-800), וא עם מסקולר דיסטרופי. המצב סטטי מאז ובעיקר בא לידי ביטוי ברגליים. יש לי גם דרופ פוט בעיקר ברגל שמאל. לאחרונה בביקור אצל נוירולוג הופנתי לemg ומאז אני מרגיש שהחיים שלי השתנו לרעה. יש לציין שתמיד התאמנתי, לעולם לא סבלתי מהידיים והן תמיד היו חזקות ללא כל תסמינים.ומשהו בפרשנות שלי בבדיקה גרמה לי לחרדה מטורפת. מאותו היום התחלתי להרגיש נמלולים בידיים, פיסקולציות, קפיצות של אצבעות בידיים וזרמים מהצוואר לידיים ובחזרה. נשלחתי לmri בכל הגב והצוואר וולא היו ממצאים חריגים מלבד בלטים בצוואר, מה שיכול להסביר לחצים על העצב ונמלולים בידיים. בemg גילו בוודואות נוירופטיה עם חשד לcmt, יש לי גם קשת גבוהה ב2 הרגליים. מאז הבדיקה אני מקשר כל סימפטום בידיים לנוירופותיה למרות שעד הבדיקה שהכניסה אותי לסטרס , לעולם לא חוויתי שום כלום בידיים ואף אחש מהסימפטומים הללו. אשמח להכוונה כי אני קצת מתוסכל מהמצב. יש ימים שאני לא מרגיש כלום ויש ימים עם זרמים בידיים מהצוואר והפוך, קפיצת אצבעות ונמלולים

• הגב ל: תמונה נוירולוגית מורכבת

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר סיון בלוך
    09:21 24/11/21 24/11
    09:21
  • נשמע שאתה במעקב נוירולוגי מסודר ועובר את כל הבירור וכן נשמע ויש מרכיב של לחץ- כדאי לשקול, דרך הנוירולוג המטפח, טיפול סימון טי. בברכה

בברכה,
    ד"ר סיון בלוך הינה מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי. משמשת כרופאה בכירה וכמנהלת שירות שבץ בבית החולים כרמל, וכמנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית במרכז הרפואי לין. שבחיפה.
    טלפון: 04-8250690

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    בן
    16:02 24/11/21 24/11
    16:02
  • תודה דוקטור, אך מהי הבדיקה הזו? חיפשתי מידע ולא מצאתי. האם מדובר בי טי??

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021