X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח
אודות הפורום
אודות פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, ט...

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, טיפולים אפשריים, שיקום ומניעה. בין היתר, ניתן לשאול בפורום בנושאי שבץ מוחי, אפילפסיה, כאבי ראש, הפרעות תנועה, מחלות עצב שריר, מחלות דלקתיות של המוח ובדיקות נוירולוגיות שונות. הינכם מוזמנים לפנות אל ד"ר סיון בלוך דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי מהיר.

מנהלי פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • ביופסיית עור ל-SFN
    יהודית
    19:04 23/07/20 23/07
    19:04
  • אני בת 62 והתחלתי לסבול מכאבים ברגליים ובידיים עקב ברונכיטיס אקוטית מאוד, מעבר לרגיל, אותה עברתי בחודשים דצמבר-ינואר. הכאבים הופיעו ממש מיום אחד למחרת, והם רק הולכים ומתגברים מיום ליום. אני מטופלת כעת רק בגבפנטין במינון קטן, בגלל תופעות הלוואי שלה, ניסיתי גם ליריקה ואמיטריפטילין, אך לא יכולתי לעמוד בתופעות הלוואי.
    אחת ההנחות שלי היא שייתכן שהווירוס ממנו סבלתי היה ווירוס הקורונה, שיש עדויות לקיומו כבר בחודשי החורף שעבר וגם לבעיות נוירולוגיות שנגרמות על-ידו, כגון guillan-barre syndrom, שהיה צריך לטפל בו באופן דחוף על-ידי IVIG ו/או החלפת פלאסמה וכו'.

עברתי מספר בדיקות (CT, EMG , בדיקות דם רבות) שבינתיים לא הצליחו להצביע על סיבה ברורה לבעיה. לצערי, לא הצלחתי לקבל גם בדיקה סרולוגית לנוגדני קורונה :( :(

אני נמצאת בבירור אצל נוירולוג וזקוקה לביופסיית עור בשאלה של SMALL FIBER NEUROPATHY,
    האם את יכולה להגיד לי היכן ניתן לבצע בדיקה זאת בחיפה ?
    ( במרפאת עור נאמר לי שזאת בדיקה מיוחדת, שמבצעים אולי רק בבתי חולים )

כיוון שהכאבים שלי הופיעו ממש בצורה פתאומית וצמודה למחלה וויראלית, אני עדיין סבורה
    שהעצבים שלי לא יכלו להיפגע בצורה בלתי הפיכה בכזאת מהירות ...
    אני מאוד רוצה לקוות שאפשר עדיין לעזור לי להחלים, אך הכאבים ממש בלתי נסבלים, אני מיואשת מחוסר כל עזרה וכל התקדמות ולא אסתיר שמחשבות אובדניות מלוות אותי בצורה רצינית.
    תודה רבה מראש על כל עזרה והנחיה .

• הגב ל: ביופסיית עור ל-SFN

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ביופסיית עור ל-SFN
    ד"ר סיון בלוך
    12:31 03/08/20 03/08
    12:31
  • הבדיקה מבוצעת בתל השומר
    יש בדיקה חשמלית של סיפים של סיבים דקים שמבוצעת גם ברמבם
    בברכה

בברכה,
    ד"ר סיון בלוך הינה מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי. משמשת כרופאה בכירה וכמנהלת שירות שבץ בבית החולים כרמל, וכמנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית במרכז הרפואי לין. שבחיפה.
    טלפון: 04-8250690
  • הגב ל: ביופסיית עור ל-SFN

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2022