X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח
אודות הפורום
אודות פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, ט...

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, טיפולים אפשריים, שיקום ומניעה. בין היתר, ניתן לשאול בפורום בנושאי שבץ מוחי, אפילפסיה, כאבי ראש, הפרעות תנועה, מחלות עצב שריר, מחלות דלקתיות של המוח ובדיקות נוירולוגיות שונות. הינכם מוזמנים לפנות אל ד"ר סיון בלוך דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי מהיר.

מנהלי פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • חשד לפגיעה בעצבים היקפיים
    אורן
    12:28 07/10/19 07/10
    12:28
  • שלום רב ד"ר בלוך

לפני חודש לקחתי 500 מ"ג רק X 3 (בוקר + ערב + בוקר) של אנטיביוטיקה ציפרודקס.לאחר שהרגשתי קוצר נשימה ותנועות מוזרות בידיים חדלתי מיד מלקיחת התרופה, קראתי ברשת על תופעות הלוואי ונחרדתי(גם בגרמניה יש הרבה דיווחים על נפגעים מהתרופה)
    3 ימים לאחר מכן שורפות לי כפות הרגליים, ידיים, שבוע לאחר מכן שורף לי העור בגב ובגפיים. 3 שבועות לאחר מכן בחילות וקשיי יציבה קלים, גם הרגשה משונה בראש. בבדיקה קלינית החזרים דיסטאליים ירודים בפיקת הברך דבר שיכול להעיד על פולינוירופטיה.
    אני מודאג, בדיקת EMG רק עוד כמה חודשים, אין לי מזור לכאב כרגע במיוחד לפני השינה בערב.
    לפי מידע אינטרנטי, נורופתיה טוקסולוגית מאנטיביוטיקה ייתכן והיא הפיכה אבל יש גם מקרים שהיא פרמננטית.
    חושב אולי להשלים בדיקות EMG NCV ו ביופסת עור ל SFN בגרמניה שם אני מתגורר באופן קבע משנת 1991.
    אודה לך אם תוכלי להתייחס לעניין ולתופעות.

• הגב ל: חשד לפגיעה בעצבים היקפיים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • חשד לפגיעה בעצבים היקפיים
    ד"ר סיון בלוך
    09:39 10/10/19 10/10
    09:39
  • נוירופתיה טוקסית תיתכן, אך היא נדירה ולרוב משתפרת בהפסקת התרופה. יש להשלים בירור מעבדתי לנוירופתיה פריפרית לשלול אתיולוגיה נוספת וכן להשלים EMG NCV.
    בברכת בריאות שלמה

בברכה,
    ד"ר סיון בלוך הינה מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי. משמשת כרופאה בכירה וכמנהלת שירות שבץ בבית החולים כרמל, וכמנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית במרכז הרפואי לין. שבחיפה.
    טלפון: 04-8250690
  • הגב ל: חשד לפגיעה בעצבים היקפיים

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • פולינוריופתיה
    אורן
    13:21 11/10/19 11/10
    13:21
  • שלום ד"ר בלוך

תודה על תשובתך, אני היום חודש אחרי,, עדיין עם תופעות רבות, לכן שואל האם ייתכן ששיקום עצבי מהשפעה טוקסית לוקח לפעמים חודשים רבים? בגרמניה יש עדויות על אנשים שנזקקו לשנים של שיקום. משמעות הדבר שפולינורופתיה ורפלקסים לא תקינים יכולים להיות זמניים בלבד במידה והם בשל גורם טוקסולוגי ? ויעלמו ברגע שהמצב יחזור לקדמותו? אנא תשובתך לחדד את הדברים.

• הגב ל: פולינוריופתיה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2022