X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח
אודות הפורום
אודות פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, ט...

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, טיפולים אפשריים, שיקום ומניעה. בין היתר, ניתן לשאול בפורום בנושאי שבץ מוחי, אפילפסיה, כאבי ראש, הפרעות תנועה, מחלות עצב שריר, מחלות דלקתיות של המוח ובדיקות נוירולוגיות שונות. הינכם מוזמנים לפנות אל ד"ר סיון בלוך דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי מהיר.

מנהלי פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • אולי מכאן תבוא הישועה - אודה לעזרה
    שרלה
    18:31 01/10/19 01/10
    18:31
  • שלום רב,
    אני בת 36 ובדרך כלל בריאה. אכתוב מעט באריכות על מנת להעביר כמה שיותר פרטים.

לפני כחודש הופיע כאב פתאומי בכף רגל שמאל, בין הבוהן לכרית כף הרגל. הכאב נמשך מספר ימים ולא הייתי מסוגלת לדרוך על הרגל, הרופאה החליטה שמדובר בדלקת ויעבור תוך כמה ימים.
    כשבוע וחצי לאחר שהופיע הכאב התחלתי לחוש תחושת רדימות בכף יד שמאל וכעבור כמה שעות גם רגל שמאל. הכאב בכף הרגל נעלם כלא היה ואותו החליפה תחושת נימול בכל כף הרגל והיד.
    במיון שללו אירוע מוחי ושחררו ללא שום בדיקה.
    במהלך החודש האחרון אני סובלת מיד שמאל רדומה לכל אורכה, רגל שמאל רדומה מכף הרגל ועד לברך. (תחושה שאני עם גרב עבה )כאבים עזים וזרמים בעיקר ביד ובהיקף של כתף שמאל.
    בדיקת mri ראש שללה מחלה דימיאליבית ויצאה תקינה למעט סינוס כרוני (לא קשור לסימפטומים המפורטים).
    בדיקת emg גפיים עליונות תקינה.
    בדיקת Emg גפיים תחתונות- התקבלו תשובות F ארוכות לעצב הטיביאליס השמאלי- רדיקולופטיה בגובה s1 משמאל.
    בשלושת הימים האחרונים חלה החמרה בסימפטומים. כאב חזק מאוד הופיע בצוואר העליון, מקרין לאוזן שמאל, עורף שמאל עד לגובה האוזן וגם לכתף שמאל ולגב העליון.
    נוסף לכך, יד ימין ורגל ימין החלו גם הם לעקצץ (בעיקר לאחר שכיבה).
    אני לא מסוגלת לכופף את הצוואר קדימה הכאב נוראי וכל תנועה שולחת זרמים לאורך יד שמאל.
    רופא המשפחה אמר לי לקחת קורקומין (יש לי הרגשה שהוא חושב שזה מצב נפשי אבל אני יודעת מה אני מרגישה ואני מתוסכלת מחוסר המענה.
    לאן לפנות? איזה תחום רפואה? איזה בדיקות/צילומים לעשות?
    אני כבר חודש בתוך כל הסיפור הזה.

שאלה נוספת, בתחילה כשרק החלו הסימפטומים ביצעתי בדיקות דם אשר יצאו תקינות, האם יש צורך לבצע שוב כעת? האם ייתכן שינויים בערכים מסויימים עקב התפתחות הבעיה?

נשלח ע"י אפליקציית שאל את הרופא לאייפון.
  • הגב ל: אולי מכאן תבוא הישועה - אודה לעזרה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024