X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח
אודות הפורום
אודות פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, ט...

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, טיפולים אפשריים, שיקום ומניעה. בין היתר, ניתן לשאול בפורום בנושאי שבץ מוחי, אפילפסיה, כאבי ראש, הפרעות תנועה, מחלות עצב שריר, מחלות דלקתיות של המוח ובדיקות נוירולוגיות שונות. הינכם מוזמנים לפנות אל ד"ר סיון בלוך דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי מהיר.

מנהלי פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • שוק רדומה לחלוטין (ולצמיתות?) באופן פתאומי
    גיא
    01:47 04/07/19 04/07
    01:47
  • שלום,

בן 31.

לפני כ-3 חודשים, פתאום באמצע היום, איבדתי תחושה לחלוטין בחלק הקדמי של השוק השמאלית שלי ומאז הדבר לא חלף. פניתי לאורתופד שהפנה אותי לצילום עמ"ש מותני שיצא תקין (מבחינת דיסקאלית, בכ"א). הוא ציין בהפנייתו כאבים ולא ירידה בתחושה.
    מאחר ולא נראה היה שיש מה לעשות, ומשום שהפגיעה אינה במקום פונקציונלי כ"כ - הרמתי ידיים.

לצערי באמצע שנתי בליל אמש התעוררתי ושמתי לב שאני לא מרגיש מקטע שלם, נוסף, באותה שוק. למעשה, כעת אני לא מרגיש את רוב השוק שלי.
    כשאני צובט ממש חזק אני שם לב שישנה תחושת כאב - אך רק במקום עמוק יותר. על פני העור אין שום תחושה.

ה"ממצא" הבוטה ביותר ששמתי אליו לב הוא שישנו מעין "קו" של כמה ס"מ בשוק, ממש על השריר, שאם אני לוחץ עליו באמצעי אני מרגיש כאב.

שאלותיי -
    1. האם אפשר שהדבר נובע מקריש כלשהו שחוסם אספקת דם לעצב בשוק?
    2. האם הדבר דחוף? האם להמתין והדבר יחלוף?
    3. רופא המשפחה שלי לא התרגש ואמר לי לפנות שוב לאורתופד. אך אני חושש שנעשה נזק לעצב הזה ואם זה לא יטופל במהרה הנזק יהיה קבוע (ואולי הוא כבר).
    4. מעבר לכך אני חושש מהמחר - אולי מחר אתעורר ולא אחוש את כל הרגל. הרופא מתייחס לזה באדישות בשעה שאני הולך ומאבד תחושת ברגלי ללא סיבה נראית לעין. האם חששי מוצדק?
    5. האם עליי לפנות במהרה למיון?

תודה רבה!
    גיא

• הגב ל: שוק רדומה לחלוטין (ולצמיתות?) באופן פתאומי

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שוק רדומה לחלוטין (ולצמיתות?) באופן פתאומי
    ד"ר סיון בלוך
    14:10 04/07/19 04/07
    14:10
  • מציע לך לפנות לבדיקה נוירולוגית , לאחר הבדיקה ניתן לומר שהאם הירידה בתחושה בפיזור עצבי ועל סמך זה להחליט על צורך בהמשך בירור.
    בברכת בריאות שלמה

בברכה,
    ד"ר סיון בלוך הינה מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי. משמשת כרופאה בכירה וכמנהלת שירות שבץ בבית החולים כרמל, וכמנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית במרכז הרפואי לין. שבחיפה.
    טלפון: 04-8250690
  • הגב ל: שוק רדומה לחלוטין (ולצמיתות?) באופן פתאומי

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2019