X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח
אודות הפורום
אודות פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, ט...

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, טיפולים אפשריים, שיקום ומניעה. בין היתר, ניתן לשאול בפורום בנושאי שבץ מוחי, אפילפסיה, כאבי ראש, הפרעות תנועה, מחלות עצב שריר, מחלות דלקתיות של המוח ובדיקות נוירולוגיות שונות. הינכם מוזמנים לפנות אל ד"ר סיון בלוך דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי מהיר.

מנהלי פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • חולשה רצינית בגפיים
    ליאור
    10:38 29/08/17 29/08
    10:38
  • שלום דוקטור, אתחיל ואומר שאני בן 29 ללא מחלות רקע, מתאמן כ4 פעמים בשבוע תרגילי כוח , בשנים האחרונות ( בסביבות ה6 שנים) אני סובל מהתפרצויות חוזרות של חולשת שרירים בגפיים, זה מתבטא בכך שקשה לי לבצע פעולות מוטוריות עדינות עם היד כמו כתיבה, החזקה של כפית או מזלג, החזקה של פלאפון ( קשה לי לבצע סגירה של אגרוף עם היד), ולעתים החולשה מורגשת גם ברגליים, בשבוע האחרון הייתה לי התפרצות של חולשה בצורה שלא הייתה כמותה ביד ימין עם הפוגות קלות, יש לציין שהתחושה הלא תקינה מופיעה עם זרמים כמו חריקה של השריר, מופיעה בעיקר בבוקר לאחר שינה, החולשה מורגשת כאשר אני במצב ישיבה או שכיבה בעיקר, כאשר אני נמצא בפעילות ספורטיבית או שאני במצב פעיל עם הגוף לעתים אין זכר להרגשה, יש לציין שהחולשה לא מונעת מימני להרים משקלים כבדים אלא רק בפעולות מוטוריות עדינות, עקב האירוע האחרון ביד ימין ניגשתי לנוירולוגית אשר אבחנה אותי עם בדיקה, להלן תוצאות הבדיקה: " ע.ק. תקינים יתכן השטחה קלה של קו הנזולביאלי מימן, כוח גס תקין ב4 גפיים, החזרים ערים, לסרוגין רושם שיותר מימין. תגובה פלנטרית פלקסורית משמאל, אדישה מימין, תפקוד מוחי תקין, מבחן רומברג שלילי, הליכה תקינה, טנדם גאינט תקין. יש לציין שהייתי בלחץ כאשר נבדקתי דבר היכול להשפיע על תוצאות הבדיקה, הרופאה אמרה כי הבדיקה תקינה בגבול הנורמאלי.

היא שלחה אותי לבדיקת EMG ובדיקת MRI כדיי לשלול בעיה במערכת העצבים.

חשוב לי לציין כי איני סובל מסחרחורות, מעולם לא סבלתי מראייה מטושטושת, איני סובל מתחושה של נמלולים ועקצוצים, רק מה שתיראתי, לאור הממצאים היכן יכולה להיות הבעיה?? כמובן שאגש לבדיקות שהנורולוגית שלחה אותי, אני נמצא בלחץ עצום עקב ההרגשה של החולשת שרירים וזה משפיע ומפריע לי לתפקוד היום יומי כאשר איני יכול לכתוב ולעשות דברים עדינים עם היד, אני חייב חוות דעת לאור מה שפירטתי.

• הגב ל: חולשה רצינית בגפיים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • חולשה רצינית בגפיים
    פרופסור איתן אוריאל
    11:23 12/04/18 12/04
    11:23
  • קשה להבין מהתיאור מהו המקור לבעיה אולם אין ספק כי יש לבצע בדיקה נוירולוגית מדוקדקת ובירור לרבות הבדיקות שנשלחת אליהן על ידי הרופאה.

בברכה,
    פרופ' איתן אוריאל, מומחה לנוירולוגיה כללית ולמחלות כלי הדם במוח (שבץ מוחי), המשמש כמנהל המחלקה הנוירולוגית בבית החולים בילינסון.
  • הגב ל: חולשה רצינית בגפיים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021