X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח
אודות הפורום
אודות פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, ט...

פורום נוירולוגיה מנוהל על ידי ד"ר סיון בלוך, מומחית לנוירולוגיה ושבץ מוחי, רופאה בכירה ומנהלת שירות שבץ בבית חולים כרמל, ומנהלת המרפאה הנוירו-וסקולרית בבית חולים לין. בפורום ניתן להעלות כל שאלה הקשורה למערכת העצבים ולמחלות נוירולוגיות וכן לגבי תסמינים, אבחונים ודרכי בירור, תוצאות בדיקות, טיפולים אפשריים, שיקום ומניעה. בין היתר, ניתן לשאול בפורום בנושאי שבץ מוחי, אפילפסיה, כאבי ראש, הפרעות תנועה, מחלות עצב שריר, מחלות דלקתיות של המוח ובדיקות נוירולוגיות שונות. הינכם מוזמנים לפנות אל ד"ר סיון בלוך דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי מהיר.

מנהלי פורום נוירולוגיה ומחלות כלי הדם במוח

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • סחרחורת לא מוסברת
    א.
    20:38 24/05/17 24/05
    20:38
  • היי דוקטור
    מזה ארבע שנים שאני סובל מסחרחורות מוזרות.
    הסחרחורות חזקות ונמשכות כ2~3 שניות ובהן אני חווה טשטוש בעיינים, וטנטון באוזן שמאל.
    מספר הסחרחורות שאני חווה משתנות, יכול להיות הרבה זמן שלא אחווה זאת כלל ויכול להיות פתאום כמה פעמים בשבוע, אין החמרה ואין הקלה.
    במהלך השנים ביצעי מספר בדיקות:
    1. סיטי ראש
    2. בדיקת EEG
    3. אולטרסאונד לב
    4. בדיקת עיניים אצל רופא
    5. אף אוזן גרון
    6. בדיקת דם

יש לציין שהבדיקות היו תקינות ולא העידו על שום דבר חריג ואני אובד עצות.
    נבדקתי לא מזמן אצל ניורולוג ונשלחתי לmri, ניורולוג עשה לי בדיקות בסיסיות שיצאו גם תקינות.
    בתור חוות דעת אובייקטיבית שלך כפי שאני מציג לך את הסיטואציות, האם יש לך השערות מדוע אני חווה את הסחרחורות? אני יודע שקשה לאבחן ללא פגישה אישית אבל אשמח להשערה.
    האם יכולה להיות בעיה במערכת שיווי המשקל?
    תודה מראש

• הגב ל: סחרחורת לא מוסברת

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • סחרחורת לא מוסברת
    פרופסור איתן אוריאל
    12:01 25/05/17 25/05
    12:01
  • באופן כללי המקור לסחרחורת סיבובית אמיתית, דהיינו תחושה שהחדר סובב סביבך, עשוי להיות מוחי או באוזן הפנימית. בדיקה נוירולוגית ובדיקת אאג עשויות לגלות את המקור לתלונות.

במצבים מסוימים יש מקום לבצע בירור נוסף על ידי בדיקות הדמיה או בדיקות עזר נוספות כגון BERA,ENG.

סחרחורת לא סיבובית אמיתית עשויה לנבוע ממספר רב של גורמים כגון חסר דם, לחצי דם נמוכים , הפרעות לבביות ועוד.

בברכה,
    פרופ' איתן אוריאל, מומחה לנוירולוגיה כללית ולמחלות כלי הדם במוח (שבץ מוחי), המשמש כמנהל המחלקה הנוירולוגית בבית החולים בילינסון.

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • סחרחורת לא מוסברת
    דודו
    18:26 31/03/21 31/03
    18:26
  • מזה שנתיים אני סובל מסחרחורות כמו שיוט וחוסר יציבות עם ובלי סיבוי ראש.בבדיקה מיני רבות שעשיתי נמצאה חולשת מבוך אוזן ימנית.עד היום אני סובל מאד עקב כך.מה יכול. לגרום לכך?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021