X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום מחלות עיניים ודיקור בלייזר
אודות הפורום
אודות פורום מחלות עיניים ודיקור בלייזר

פורום מחלות עיניים ודיקור בלייזר מנוהל על ידי מערכת האתר. במסגרת הפורום ניתן לשאול מגוון רחב של שאלות, כגון טיפול במחלות עיניים עם דיקור בלייזר ודיקור סיני, למי מתאים דיקור בלייזר, היתרונות של דיקור בלייזר, דיקור סיני ובלייזר למיגרנות, כאבים כרוניים ואקוטיים, אסתמה, בעיות במערכת העיכול, בע...

פורום מחלות עיניים ודיקור בלייזר מנוהל על ידי מערכת האתר. במסגרת הפורום ניתן לשאול מגוון רחב של שאלות, כגון טיפול במחלות עיניים עם דיקור בלייזר ודיקור סיני, למי מתאים דיקור בלייזר, היתרונות של דיקור בלייזר, דיקור סיני ובלייזר למיגרנות, כאבים כרוניים ואקוטיים, אסתמה, בעיות במערכת העיכול, בעיות גינקולוגיות, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל הפורום ולקבל תשובות לשאלותיכם בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום מחלות עיניים ודיקור בלייזר

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • קוצר ראייה
    עדנה
    08:06 23/10/18 23/10
    08:06
  • האם דיקור בלייזר יכול לפתור בעיית קוצר ראייה ?

• הגב ל: קוצר ראייה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • קוצר ראייה
    ד"ר קלינה ילנה
    10:59 07/11/18 07/11
    10:59
  • שלום, עדנה
    שאלה שלך כללית מאוד, ותשובה כללית תהיה "כן ולא". הכל תלוי בהרבה מרכיבים: חומרת המצב, גיל של הפציינט, מוטיבציה שלו וסבלנות, ועוד... יש מקרים שאני בעד לבצע ניתוח להסרת משקפיים (במידה ורופא עיניים ממליץ על זה), ולהשלים טיפול בדיקור סיני/לייזר לצורך חיזוק שרירים ושיפור זרימת דם ברשתית, כי הניתוח לא משפר מצב של הרקמות, רק משנה את "פיזיקה" של ראייה.

.

• הגב ל: קוצר ראייה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024