X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום ניתוח קטרקט
אודות הפורום
אודות פורום ניתוח קטרקט

פורום ניתוחי קטרקט מנוהל על ידי פרופסור חנא גרזוזי, ד"ר מודי נפתלי, שהינם מומחים מובילים בתחום הנמנים על הסגל הרפואי של "מעין" - מרכז רפואי מתקדם לניתוחי עיניים. פרופסור גרזוזי לשעבר מנהל מחלקת העיניים בבית החולים בני ציון, ד"ר מודי נפתלי הינו יועץ ומנתח בכיר בביה"ח רמב"ם, לשעבר מנהל מחלקת...

פורום ניתוחי קטרקט מנוהל על ידי פרופסור חנא גרזוזי, ד"ר מודי נפתלי, שהינם מומחים מובילים בתחום הנמנים על הסגל הרפואי של "מעין" - מרכז רפואי מתקדם לניתוחי עיניים. פרופסור גרזוזי לשעבר מנהל מחלקת העיניים בבית החולים בני ציון, ד"ר מודי נפתלי הינו יועץ ומנתח בכיר בביה"ח רמב"ם, לשעבר מנהל מחלקת העיניים בבית החולים פוריה. מטרתו של הפורום היא לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות בתסמינים של קטרקט, היווצרות המחלה, צורך בניתוח, הליכי אבחון וטיפול מקדימים, סוגי ניתוחים, עדשות מתאימות ומיוחדות, סיכונים וכאבים, והתאמה אישית לניתוח קטרקט. הנכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום ו\או לפנות אל פרופסור גרזוזי וד"ר נפתלי על מנת לקבל מענה מהיר ומקצועי לשאלותיכם.

מנהלי פורום ניתוח קטרקט

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • קטרקט ילדה בת 6
    שירי
    23:42 09/09/21 09/09
    23:42
  • שלום לרופאים הנכבדים,
    מבקשת להתייעץ ואשמח לקבל כל פיסת מידע ועזרה.
    מדובר באחיינית שלי גילה 6 , אזרחית ארה"ב. לכן המסמכים שצרפתי מחו"ל.
    בבדיקת עיניים נמצא ב 2 העיניים קטרקט בעובי 2 מ"מ.
    לפי מה שנאמר לאחותי, הקטרקט צהוב. לא בעדשה חיצונית, פנימית.
    ע"פ הערכות, כנראה מולד.
    טרם השלימה בירור מקיף בדיקות דם. אך הילדה בריאה בד"כ.
    שאלותיי הן:
    האם עובי הקטרקט דורש ניתוח דחוף?
    האם ניתן לדחות את הניתוח עד שתגדל, או שמסתכנת באבדן ראייה,חלילה. מה העובי המקסימלי שניתן להמתין ולדחות ניתוח מבלי לדרדר את הראיה שלה.
    האם גם לאחר הניתוח צפוי סכנה לאבדן ראיה במשך השנים?
    במידה ומנתחים, מתי מרכיבים עדשה קבועה.. והאם יש סכנה להיפרדות רשתית או קטרקט משני בניתוח שבו רק מסירים קטרקט אבל לא מורכבת עדשה.
    מה זה קטרקט בעדשה פנימית.. במה הוא שונה מקטרקט על העדשה החיצונית, האם הוא יותר מסוכן או יותר קשה לטיפול.
    תודה וסליחה על מבול השאלות.
    אני מודאגת מאוד.ומחפשת כל שביב של מידע וסיוע.
    תודה מקרב לב.
    מצרפת מסמכים שיש לי.

תודה

קבצים מצורפים:
    • צורפו קבצים שרק המנהל יכול לראות.
  • הגב ל: קטרקט ילדה בת 6

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • קטרקט ילדה בת 6
    ד"ר מודי נפתלי
    11:30 18/09/21 18/09
    11:30
  • שלום שירי,
    מה שמשנה בעיקר זו חדות הראיה ולא עובי הקטרקט. חדות הראיה שלה היא 20/40 או במונחים שלנו 6/12 שזו חדות ראיה גבולית שמאפשרת נהיגה ונחשבת בינונית מאד. בגיל 6 עלול לגרום גם לעין עצלה ולכן אני לא הייתי ממתין ומנתח מוקדם ככל האפשר עם השתלת עדשה. הרווח מכך יהיה הורדת מספר המשקפיים הגבוה שלה וזה כשלעצמו יכול לשפר את ראייתה. שאר השאלות ששאלת באמת אינן בעלות משמעות, העיקר הינה חדות הראיה. במידה והכל עובר בשלום קיים סיכון מוגבר להתפתחות גלאוקומה בעתיד ולכן יש לעקוב, אבל סה"כ הפרוגנוזה יכולה להיות מצוינת!! לא ממליץ להמתין. יש מקום לאופטימיות הראיה יכולה להיות מצוינת בעתיד.

בברכה,
    ד"ר מודי נפתלי, מומחה לרפאות עיניים, רופא בכיר ומנתח במרכז הרפואי לניתוחי עיניים - "מעין".
    טלפון: 077-9969-666.
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • קטרקט ילדה בת 6
    שירי
    15:23 18/09/21 18/09
    15:23
  • ד"ר נפתלי,
    תודה רבה על המענה, על הזמן שהקדשת והידע ששיתפת.
    מודה לך מקרב לב!

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021