X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום ניתוח קטרקט
אודות הפורום
אודות פורום ניתוח קטרקט

פורום ניתוחי קטרקט מנוהל על ידי פרופסור חנא גרזוזי, ד"ר מודי נפתלי, שהינם מומחים מובילים בתחום הנמנים על הסגל הרפואי של "מעין" - מרכז רפואי מתקדם לניתוחי עיניים. פרופסור גרזוזי לשעבר מנהל מחלקת העיניים בבית החולים בני ציון, ד"ר מודי נפתלי הינו יועץ ומנתח בכיר בביה"ח רמב"ם, לשעבר מנהל מחלקת...

פורום ניתוחי קטרקט מנוהל על ידי פרופסור חנא גרזוזי, ד"ר מודי נפתלי, שהינם מומחים מובילים בתחום הנמנים על הסגל הרפואי של "מעין" - מרכז רפואי מתקדם לניתוחי עיניים. פרופסור גרזוזי לשעבר מנהל מחלקת העיניים בבית החולים בני ציון, ד"ר מודי נפתלי הינו יועץ ומנתח בכיר בביה"ח רמב"ם, לשעבר מנהל מחלקת העיניים בבית החולים פוריה. מטרתו של הפורום היא לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות בתסמינים של קטרקט, היווצרות המחלה, צורך בניתוח, הליכי אבחון וטיפול מקדימים, סוגי ניתוחים, עדשות מתאימות ומיוחדות, סיכונים וכאבים, והתאמה אישית לניתוח קטרקט. הנכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום ו\או לפנות אל פרופסור גרזוזי וד"ר נפתלי על מנת לקבל מענה מהיר ומקצועי לשאלותיכם.

מנהלי פורום ניתוח קטרקט

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • הוצאת קטרקט מולד בגיל 30
    יוני
    17:20 06/03/21 06/03
    17:20
  • עברתי לפני כחודש לאסיק ב2 העיניים. בעין אחת בריאה לחלוטין אני רואה 6\6 ובעין אחת 30\6 כאשר יש בה קטרקט מולד שכנראה גרם במידה מסוימת לעין עצלה. לא ניתן להעריך במדויק את פוטנציאל הראייה בעין זו, אך בחריר אני רואה 12\6 ורוצה להאמין שאחרי הוצאת הקטרקט (שנמצא גם במרכז העדשה מן הסתם) אוכל לראות אפילו יותר טוב.
    1. האם יש סיכוי שבגלל גילי הצעיר (יחסית) אוכל לראות למרחק בינוני וקרוב לאחר הכנסת עדשה מונופוקאלית מכוונת למרחק? (הבנתי שבמקרה כמו שלי שמדובר רק על עין אחת עם רמה מסוימת של עין עצלה לא מומלץ מולטיפוקאל)
    2. במידה ולא אוכל לראות למרחק קצר ובינוני לאחר החלפת העדשה, האם ניתן לשפר באמצעות לאסיק נוסף את הראייה לטווחים אלו או אין קשר?
    3. מידה ולא אוכל לראות למרחק קצר ובינוני לאחר החלפת העדשה, מה צפוי להיות המספר שאצטרך במשקפיים כדי לראות למרחקים אלו? (סדר גודל, ברור שלא במדויק)

• הגב ל: הוצאת קטרקט מולד בגיל 30

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הוצאת קטרקט מולד בגיל 30
    ד"ר מודי נפתלי
    23:03 06/03/21 06/03
    23:03
  • שלום רב,
    המטרה העקרית בניתוח היא שתוכל לראות טוב יותר, הורדת התלות במשקפיים היא בונוס וחשיבותה מישנית.
    העקרון אצלך אינו שונה מכל אדם אחר: לעדשה מונופוקלית מוקד אחד בלבד וכל נקודה מחוץ למוקד תהיה מטושטשת יותר וניתן יהיה לראות אותה בבירור בעזרת משקפיים מתאימים. עדשה מותאמת למרחק תעזור לך למרחק בלבד. לבינוני וקרוב תיאלץ להיעזר במשקפיים (או להסתפק בראיה בעין הטובה). לאזיק יוכל לעזור לראות לקרוב אבל רק על חשבון הרחוק ולא בנוסף. והמספר שתצטרך יהיה בערך 1.5+.
    בהצלחה

• הגב ל: הוצאת קטרקט מולד בגיל 30

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024