X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום ניתוח קטרקט
אודות הפורום
אודות פורום ניתוח קטרקט

פורום ניתוחי קטרקט מנוהל על ידי פרופסור חנא גרזוזי, ד"ר מודי נפתלי, שהינם מומחים מובילים בתחום הנמנים על הסגל הרפואי של "מעין" - מרכז רפואי מתקדם לניתוחי עיניים. פרופסור גרזוזי לשעבר מנהל מחלקת העיניים בבית החולים בני ציון, ד"ר מודי נפתלי הינו יועץ ומנתח בכיר בביה"ח רמב"ם, לשעבר מנהל מחלקת...

פורום ניתוחי קטרקט מנוהל על ידי פרופסור חנא גרזוזי, ד"ר מודי נפתלי, שהינם מומחים מובילים בתחום הנמנים על הסגל הרפואי של "מעין" - מרכז רפואי מתקדם לניתוחי עיניים. פרופסור גרזוזי לשעבר מנהל מחלקת העיניים בבית החולים בני ציון, ד"ר מודי נפתלי הינו יועץ ומנתח בכיר בביה"ח רמב"ם, לשעבר מנהל מחלקת העיניים בבית החולים פוריה. מטרתו של הפורום היא לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות בתסמינים של קטרקט, היווצרות המחלה, צורך בניתוח, הליכי אבחון וטיפול מקדימים, סוגי ניתוחים, עדשות מתאימות ומיוחדות, סיכונים וכאבים, והתאמה אישית לניתוח קטרקט. הנכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום ו\או לפנות אל פרופסור גרזוזי וד"ר נפתלי על מנת לקבל מענה מהיר ומקצועי לשאלותיכם.

מנהלי פורום ניתוח קטרקט

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • בלפריטיס וניתוח קטרקט
    רוית
    15:51 15/03/17 15/03
    15:51
  • האם רצוי לנתח קטרקט כשיש בלפריטיס משמעותי.

• הגב ל: בלפריטיס וניתוח קטרקט

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בלפריטיס וניתוח קטרקט
    ד"ר מודי נפתלי
    18:32 15/03/17 15/03
    18:32
  • רוית שלום,
    בלפריטיס היא מחלה נפוצה ביותר ולמעשה המחלה הכי נפוצה בעיניים וקיימת ברמה מסוימת אצל כל אדם מבוגר. במידה והבלפריטיס משמעותית היא מפריעה בניתוח ועלולה להיות מעט מסוכנת ולכן רצוי מאד לטפל בה סמוך למועד הניתוח כלומר 4-5 ימים קודם לכן. אין טעם לדחות את הניתוח כיוון שזו מחלה כרונית.

בברכה,
    ד"ר מודי נפתלי, מומחה לרפאות עיניים, רופא בכיר ומנתח במרכז הרפואי לניתוחי עיניים - "מעין".
    טלפון: 077-9969-666.
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בלפריטיס וניתוח קטרקט
    רוית
    20:53 15/03/17 15/03
    20:53
  • תודה. אני מזליפה טיפות לחות כל שלוש שעות, אחרת מופיע כאב בעין. עברתי דלקת יותר קשה במשך חודש, כך שעכשיו יחסית בסדר. זה נקרא בלפריטיס משמעותי?
    מה הטיפול שאמרת ערב הניתוח?
    מה הסיכון עליו דיברת בניתוח?
    אני בת 69.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בלפריטיס וניתוח קטרקט
    ד"ר מודי נפתלי
    00:06 16/03/17 16/03
    00:06
  • רוית,

הטיפול הטוב ביותר לבלפריטיס הינו ניקוי בשמפו מסוג אל דמע שמשתמשים בעקר לחפיפת ראש לתנוקות. ניקוי בבקר ובערב ואפשרי לעיתים גם בצהרים בעזרת מים חמים והשמפו בלי לפחד שהשמפו יכנס לעין. ניקוי יסודי של הריסים.
    הסיכון הוא כמובן חדירת חידקים אל תוך העין במהלך הניתוח או אחריו, שכן הבלפריטיס נובע מהצטברות חידקים בין הריסים.
    ובקשר לגילך אני מאחל לך שנים רבות וטובות.
    בהצלחה

בברכה,
    ד"ר מודי נפתלי, מומחה לרפאות עיניים, רופא בכיר ומנתח במרכז הרפואי לניתוחי עיניים - "מעין".

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בלפריטיס וניתוח קטרקט
    רוית
    09:52 16/03/17 16/03
    09:52
  • תודה. אני משתמשת בשמפו תינוקות. אבל גם בנאוי בלפ ובמגבונים של דר פישר -לסירוגין. סהכ 3 פעמים ביום- ניקוי. [כל רופא אמר לי לקנות משהו אחר]. בכל זאת בלי טיפות כל 3 שעות הכאב בעין חוזר. האם זה מצב מתאים לניתוח קטרקט?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בלפריטיס וניתוח קטרקט
    רוית
    10:17 16/03/17 16/03
    10:17
  • עוד שאלה דוקטור. התחלתי להשתמש בריסטאזיס לפני שבוע, לפי המלצת אחד הרופאים. האם זה עוזר לבלפריטיס? האם צריך להמשיך בזה כל החיים, כפי שאמר הרופא? זה יקר יחסית, כ- 300 שח לחודש.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בלפריטיס וניתוח קטרקט
    ד"ר מודי נפתלי
    19:03 18/03/17 18/03
    19:03
  • רוית,
    כדי ללדעת אם את מתאימה לניתוח צריך לבדוק את מצב הריסים. נדיר ביותר שאני דוחה ניתוח בגלל בלפריטיס.
    בהצלחה

בברכה,

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בלפריטיס וניתוח קטרקט
    ד"ר מודי נפתלי
    19:06 18/03/17 18/03
    19:06
  • רסטזיס איננה תרופה לבלפריטיס היא משמשת לטיפול ביובש. התחלת ההשפעה של רסטזיס מתחילה רק לאחר 3-4 שבועות של טיפול. במידה וזה אכן עוזר כדאי להמשיך לכל החיים. צריך להמתין מספר שבועות על מנת להחליט אם זה באמת עוזר.

בברכה,

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בלפריטיס וניתוח קטרקט
    רוית
    22:37 18/03/17 18/03
    22:37
  • דר' נפתלי, אני מודה לך על 2 התשובות. כמה מעט הרופאים המטפלים מסבירים למה נתנו תכשיר זה או אחר.
    מה הטיפול לבלפריטיס מלבד השטיפות? האם הדלקת חולפת בזכות השטיפות? או צריך אנטיביוטיקה ממושכת כדי שתחלוף לתקופה ארוכה- או לתמיד- כמו שאמר לי אחד הרופאים?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בלפריטיס וניתוח קטרקט
    ד"ר מודי נפתלי
    08:29 30/04/17 30/04
    08:29
  • רוית
    לעיתים רחוקות יש צורך בטיפול באנטיביוטיקה בכדורים לטיפול בבלפריטיס קשה. מדובר בכדורי אנטיביוטיקה שבמקרה של בלפריטיס ניתנים בשל תכונה אחרת של התרופה שגורמת להפרשות להיות פחות צמיגות וכך מתנקות יותר בקלות. בדרך כלל יש צורך בטיפול של כחודש ימים.
    בהצלחה

בברכה,

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2022