מילוי שקע במצח בחומצה היארולונית - פורום כירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת - שאל את הרופא
X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום כירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת
אודות הפורום
אודות פורום כירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת

פורום כירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת מנוהל על ידי ד"ר אהרון עמיר, מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת, מנהל השירות המיקרו-כירורגי בבית החולים בילינסון. כמו כן, ד"ר עמיר בעל מרפאה פרטית בתל אביב בה ניתן מענה לקשת רחבה של ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם להעל...

פורום כירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת מנוהל על ידי ד"ר אהרון עמיר, מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת, מנהל השירות המיקרו-כירורגי בבית החולים בילינסון. כמו כן, ד"ר עמיר בעל מרפאה פרטית בתל אביב בה ניתן מענה לקשת רחבה של ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם להעלות שאלות בתחומים רבים הקשורים לכירורגיה פלסטית בכלל ולהרמת פנים בפרט. בין היתר, ניתן לשאול על ניתוח הרמת עפעפיים, ניתוח מתיחת פנים, הגדלת חזה, מחיר ניתוח מתיחת פנים, ניתוחי אף ומנתח פלסטי. כמו כן, ניתן לשאול על ניתוחי הצמדת אוזניים, הרמת חזה, הקטנת חזה, מתיחת בטן, הגדלת חזה, הזרקות שומן לפנים, מתיחת פנים עם חוטים, שחזור שד, שחזור צוואר, שחזור אף ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל ד"ר עמיר דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום כירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • מילוי שקע במצח בחומצה היארולונית
    לי
    11:12 25/12/18 25/12
    11:12
  • שלום דר הנני בת 27 , נוצר לי מין שקע במצח פתאום הבחנתי בו לפני כשנה מין קו ריק שמפריע לי מבחינה אסתטית , פניתי לרופא פלסטי בעל שם ידוע והוא הציע לי להזריק לשם חומר מילוי חומצה היאלורונית כדי להשטיח את הקו שלטענת הרופא נוצר עקב אימוץ יתר של שרירי המצח שגרמו לשרפת השומן שם (טענה הגיונית לדעתי ) השאלה שלי היא כזו : למיטב ידיעתי הזרקה כלשהי באזור המצח היא מסוכנת כיוון שזה נחשב אזור העיניים , האם יש סיכוי סביר שהחומר יחדור לכלי דם ויחסום את שרירי העיניים ??! זה הפחד העיקרי שלי מבחינת שאר הפנים הזרקתי פעמים ספורות בלחיים וליד הפה וליישור אף . האם לדעתך מוטב להימנע מלהזריק במצח ? הקו כלכך מפריע לי ומוריד לי מהבטחון העצמי ומרגיש לי שנוצר אצלי מוקדם מדי . במידה ויהיה סיבוך של חסימת הרשתית האם המצב הפיך ?

• הגב ל: מילוי שקע במצח בחומצה היארולונית

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • מילוי שקע במצח בחומצה היארולונית
    ד"ר אהרון עמיר
    19:19 30/12/18 30/12
    19:19
  • שלום לי,
    הזרקה במצח אשר נעשית בידי מומחה לכירורגיה פלסטית מיומן מקטינה את הסיכוי הכללי לסיבוכים ואף סיבוך כפי שאת מציינת של הזרקה לכלי דם אשר עלול להגיע לעורק המזין את הרשתית בעין.
    הזרקה במצח מבוצעת בשגרה אם כי האזור סביב העין מצריך מיומנות והקטנת סיכוי לתסחיף של חומצה היאלורונית אפשרי על ידיד שימוש בקנולה שהינה צינורית קהה ומוחדרת למקום ההזרקה על ידי נקב שטחי בעור עם מחט.

בברכה,
    ד"ר אהרון עמיר, מומחה לכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת, מנהל השירות המיקרו-כירורגי במרכז הרפואי בילינסון.
    מרפאתו הפרטית של ד"ר אהרון עמיר שוכנת במגדל WE, קומה 2, דרך מנחם בגין 150, תל אביב ובה הוא מקבל את מטופליו.
    טלפון: 077-2317550
    מייל: [email protected] / [email protected]
  • הגב ל: מילוי שקע במצח בחומצה היארולונית

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2019