X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום טיפול ושיקום מכאבים
אודות הפורום
אודות פורום טיפול ושיקום מכאבים

פורום שיקום מכאבים - טיפול שמרני - בפורום זה תתקבל תמיכה מנקודת מבט יחודית על התמודדות עם כאב. כל כאב מגיע כדי ללמד אותנו עוד משהו על עצמינו. הרצון לסלק אותו מגיע מהפחד ממנו. הפורום הזה נועד לתת תמיכה ומענה לכל מי שמעוניין להסתכל אל הכאב בעיניים ולהזמין אותו לספר את סיפורו. ברגע שהכאב הוז...

פורום שיקום מכאבים - טיפול שמרני - בפורום זה תתקבל תמיכה מנקודת מבט יחודית על התמודדות עם כאב. כל כאב מגיע כדי ללמד אותנו עוד משהו על עצמינו. הרצון לסלק אותו מגיע מהפחד ממנו. הפורום הזה נועד לתת תמיכה ומענה לכל מי שמעוניין להסתכל אל הכאב בעיניים ולהזמין אותו לספר את סיפורו. ברגע שהכאב הוזמן לאמר את דברו, הפחד ממנו נעלם ומתחלף בתשומת לב, עניין ולמידה. הכאב שהגיע למטרה זו, עשה את שלו ויכול ללכת. בפורום זה ניתן להתייחס לנושאים כמו: כאבי גב, בברכיים, עצמות, תעוקות חזה, נשימה, כתפיים, צוואר, ראש ועוד.

מנהלי פורום טיפול ושיקום מכאבים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • פריקת כתף לפני למעלה משנתים עדיין סובל מבעיות של אי תנועה חלקיות
    יוסי
    11:06 28/09/16 28/09
    11:06
  • שלום רב, לפני מעל שנתיים עברתי פריקת כתף, אם יש צורך לציין אני פרקתי את הכתף שלושה פעמים באותה שנה ואחרי הפעם השלישית עברתי ניתוח לקיבוע הכתף במסמור בעזרת ברגים ופלטה מיוחדת שהושתלה בעצם,
    בשנה הראשונה עוד הבנתי והיו כאבים וזה היה עוד נסבל וגם שלא היית ברירה וכו'
    אבל עברו כבר כמעט שנתיים וחצי וגם היום שאני יושן על הצד של הימין עם הכתף הפגועה בלילה אני קם עם כאבי שריר וכאבים באיזור הכתף ופעמים הכאבים ממש חזקים, אני לא יודע להגיג לך בדיוק למה זה קורה אבל אני זוכר שהרופא אמר לי שחשוב לחזק את שרירי הכתף ולעבוד עליהם בשביל לעזור לכתף ולשתל
    את מכירה תופעה כזו? יש דרך באמת להקל את הכאבים אפילו שלא יהיו בכלל?

• הגב ל: פריקת כתף לפני למעלה משנתים עדיין סובל מבעיות של אי תנועה חלקיות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • פריקת כתף לפני למעלה משנתים עדיין סובל מבעיות של אי תנועה חלקיות
    דניאלה מלאך
    12:36 03/12/16 03/12
    12:36
  • היי יוסי

סליחה על התגובה המאוחרת.

אני מכירה היטב את הבעיה.

ראשית, כשאתה ישן על צד ימין, הנח שתי כריות מתחת לראש כך שהכתף תהיה באוויר ולא תישען עליה. זה ימנע את הלחץ והכאבים שבעקבות הלחץ.
    שנית, הציפיות שלך מכתף פגועה שמקובעת בפלטה וברגים אינן רציונאליות. שנה ציפיות ותזין רק את הטווחים האפשריים. באופן זה בלבד הטווחים ישתפרו מעצמן. החוק הוא: לא להגיע למצבים שכואב. לא לתת להגבלה מקום, לתת לחופש מקום ואז החופש מראה את עצמו.
    זה עובד מניסיון רב שנים על מטופלים ועל עצמי.

בהצלחה

דניאלה

בברכה,
    דניאלה מלאך, מומחית לפילאטיס, ופילאטיס שיקומי ומפתחת של שיטות ריפוי קוואנטיות באמצעותן משקמים אנשים מכל מצב, או חולי.
    צרו קשר ב: 0544-709033 או ב: [email protected]
  • הגב ל: פריקת כתף לפני למעלה משנתים עדיין סובל מבעיות של אי תנועה חלקיות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024