X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום טיפול משפחתי, זוגי
אודות הפורום
אודות פורום טיפול משפחתי, זוגי

פורום טיפול משפחתי, זוגי מנוהל על ידי יאיר היימן. מטרתו של הפורום היא לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות במגוון קשיים ומצבים הנוגעים לתא המשפחתי, ליחסים זוגיים, הורות וילדים. בין היתר ניתן לשאול לגבי קשיי תקשורת, משברים בנישואין, קנאה, בגידות, חלוקת תפקידים והנאה וסיפוק בזוגיות, ובכל עניין אחר...

פורום טיפול משפחתי, זוגי מנוהל על ידי יאיר היימן. מטרתו של הפורום היא לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות במגוון קשיים ומצבים הנוגעים לתא המשפחתי, ליחסים זוגיים, הורות וילדים. בין היתר ניתן לשאול לגבי קשיי תקשורת, משברים בנישואין, קנאה, בגידות, חלוקת תפקידים והנאה וסיפוק בזוגיות, ובכל עניין אחר הנוגע לקשר הזוגי. כמו כן, ניתן לקבל ייעוץ לגבי הצבת גבולות לילדים, שמירה על כללים וחוקים בבית, מנהיגות ההורים, פתרון בעיות בין אחים, שיפור התקשורת עם ילדים, התמודדות עם קשיי גיל ההתבגרות ובכל סוגיה הקשורה לתא המשפחתי. בנוסף, בפורום אפשר לשאול לגבי בעיות רגשיות בני המשפחה, כדוגמת הסתגרות, חרדה, דיכאון, קשיי השתלבות בחברה ובמסגרות, הפרעת קשב וריכוז ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, להעלות את שאלותיכם ולקבל מענה מקצועי ודיסקרטי מיאיר היימן.

מנהלי פורום טיפול משפחתי, זוגי

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • אבא עושה דברים מאחורי הגב של אמא
    מיכל
    21:42 05/10/18 05/10
    21:42
  • אני בת 22 גרה עם ההורים
    לאחרונה גיליתי שאבא שלי עושה דברים מאחורי הגב של אמא שלי, אני בטוחה בכך ובטוחה שהיא אינה יודעת. אני בהלם מזה ולא יודעת איך לפעול. אני חושבת שעלי לדבר על זה עם אבא שלי, אני בקשר טוב איתו אך יודעת שבמקים כאלה הוא יסגר ולא בטוח ישתף פעולה.
    מצד שני אני לא יכולה לספר לאמא שלי מפחדת להרוס את המשפחה.
    מה עלי לעשות?

• הגב ל: אבא עושה דברים מאחורי הגב של אמא

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • אבא עושה דברים מאחורי הגב של אמא
    יאיר היימן
    09:50 08/10/18 08/10
    09:50
  • בקר טוב
    בת ערכית דואגת, שחשובה לך המשפחה, וחשוב לך הקשר עם כל אחד מההורים.את ראויה להערכה, על האכפתיות והזהירות.
    נקלעת למצב מורכב ורגיש, והשאלה שלך בזמן , לפני התדרדרות.
    לא מומלץ לילדים להתערב במה שקורה בין ההורים...לא לתווך, לא לייעץ להם, ולא להיות הפה הדובר של כל אחד מהם, מול השני ...
    אבל
    לפירוק המשפחה והמשמעויות על הקשר בינך לבינו, חווית הגירושין, יש השלכה כלפייך, ושאר הילדים ועל הדברים האלה ראוי שתדברי עם אבא שלך .
    ולפני הכל , את צריכה לברר את העובדות, ולאמת את מה שאת חושבת, מול אבא שלך.
    ויש לך כאן כמה אתגרים : 1. לבנות את הביטחון שלך בעצמך והאמפטיה ל"משימה" , 2. לבנות אמון ופתיחות של אבא שלך בך (כמו לבקש ולהבטיח סודיות."אבא אני רוצה לדבר איתך , ותבטיח לי שאתה שומר על הסוד הזה.") 3. לברר את האמת והעובדות ,4. לבטא את מה שאת חושבת, מרגישה, מפחדת, מבקשת ממנו, 5. להציע לו הצעה שלא ניתן לסרב לה , לפתור את המשבר (טיפול בעצמו ורק אח"כ עבודה משותפת עם אמא על הזוגיות) 6. לשמור בסוד (מאמא, מהאחים והאחיות שלך , מחברים וחברות )
    ובאופן מעשי :
    רשמי לעצמך איך ומה את אומרת בכל אחד מהאתגרים הנ"ל.
    פתחי תמונה של אבא שלך בטלפון, כשאת לבד, ודברי אליו את השיחה. התרגיל יעזור להוריד חששות
    ככל שדמייני את השיחה, איפה היא מתרחשת, מה את אומרת, מדמיינת את אבא שלך משתף איתך פעולה, כך תצליחי בה יותר.
    הורה ש"יוצא לאט לאט " מהמחויבות הזוגית שלו, עושה את זה מקושי, תסכול , כאב, חוסר מענה לצרכים שלו, בתוך הזוגיות. אבא שלך במצוקה, קושי, חוסר... כלשהוא.תביני את הקושי - אבל לפתרון שבחר יש השלכות ומשמעויות קשות , ותמיד...אבל תמיד - יש עוד אפשרויות.
    ניתן לתקן מערכות יחסים בזוגיות . יש אלפי הצלחות.
    ממליץ לך לצאת "למשימה" הזו, בגבורה באומץ בנחישות עם אמפטיה , כי יש לה השלכות כלפייך .

מוזמנת להתקשר 050-7230744, ונכין ביחד את השיחה.ככל שתהיי מוכנה יותר, כך הסיכוי שתצליחי גבוה יותר.(השירות ללא עלות, ואת יכולה להשאר אנונימית )
    בהצלחה

בברכה,
    יאיר היימן, מגשר משפחתי ומסטר nlp.
    שעות פעילות: א-ה, 09:00 - 17:00
    כתובת: מצפה מתת, ד.נ. מרום הגליל
    טלפון: 050-7230744
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: אבא עושה דברים מאחורי הגב של אמא

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2019