X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום טיפול ושיקום מכאבים
אודות הפורום
אודות פורום טיפול ושיקום מכאבים

פורום שיקום מכאבים - טיפול שמרני - בפורום זה תתקבל תמיכה מנקודת מבט יחודית על התמודדות עם כאב. כל כאב מגיע כדי ללמד אותנו עוד משהו על עצמינו. הרצון לסלק אותו מגיע מהפחד ממנו. הפורום הזה נועד לתת תמיכה ומענה לכל מי שמעוניין להסתכל אל הכאב בעיניים ולהזמין אותו לספר את סיפורו. ברגע שהכאב הוז...

פורום שיקום מכאבים - טיפול שמרני - בפורום זה תתקבל תמיכה מנקודת מבט יחודית על התמודדות עם כאב. כל כאב מגיע כדי ללמד אותנו עוד משהו על עצמינו. הרצון לסלק אותו מגיע מהפחד ממנו. הפורום הזה נועד לתת תמיכה ומענה לכל מי שמעוניין להסתכל אל הכאב בעיניים ולהזמין אותו לספר את סיפורו. ברגע שהכאב הוזמן לאמר את דברו, הפחד ממנו נעלם ומתחלף בתשומת לב, עניין ולמידה. הכאב שהגיע למטרה זו, עשה את שלו ויכול ללכת. בפורום זה ניתן להתייחס לנושאים כמו: כאבי גב, בברכיים, עצמות, תעוקות חזה, נשימה, כתפיים, צוואר, ראש ועוד.

מנהלי פורום טיפול ושיקום מכאבים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • מיגרנות
    עידו
    09:17 08/03/15 08/03
    09:17

• שלום. שמי עידו ואני בן 23.

מאז הצבא אני סובל כפעם עפמים בשבוע ממגרנות שבאות ככאב ראש חזק, רגשות לאור ורעש והקאות.

הרופא משפחה אמרה שאין מה לעשות נגד מגרנות ורשם לי כדורים להתקפים. רציתי לברר אם באמת אף דרך מוכרת לרפואה על מנת להתמודד עם הבעיה .

אני רוצה לציין שכאבים אלו מאוד חזקים והם מנטרלים אותי למשך חצי יום לפחות בכל התקף.

• הגב ל: מיגרנות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • היי עידו
    דניאלה מלאך
    22:45 09/03/15 09/03
    22:45
  • הדרך היחידה לשנות את המציאות הלא נעימה שלך היא לשנות את הדרך בה אתה חווה אותה.

אם אתה חווה את כאבי הראש כמשהו שאתה רוצה לסלק ממך, אתה בעצם חווה פיצול, כי הכאב הוא אתה ואתה רוצה לסלק "את עצמך".
    מה יקרה אם תנסה "להזמין" את הכאב באותו רגע שהוא מגיע ולהסתכל לו "בעיניים"?

אני ממליצה לך לאזור "אומץ" ובזמן הכאב- להמציא לו "שם" ולקרוא לו לשיחה בתוך המחשבות שלך.

מה אתה "הכאב" היית רוצה כשכואב לך? האם חיבוק ואהבה ללא תנאי היו עוזרים לך?

יש לך הזדמנות להזמין את עידו הכואב לחיבוק ואהבה ללא תנאי.
    זהו תהליך מאוד פשוט עם עצמך. במידה ואתה לא יודע לעשות זאת לבד, יש מטפלים שיודעים לעזור ולהנחות לתוך התהליך הזה.
    באותו הרגע שאתה מתבונן אל הכאב ושאול אותו מה הוא רוצה לאמר לך? מתחילה שיחה ומשם הכל משתנה ומתפוגג.

אני יודעת שזו גישה לא קונבנציונאלית, אך אני מבטיחה לך שהיא עובדת.

אם אתה רוצה להתחיל ב?טכניקות? גשמיות יותר:

1. נשימה- כשזה כואב, פשוט תנשום. תחפש בגוגל את המאמרים שכתבתי על נשימה, הם יכולים לעזור לך להבין איך לנשום נכון.
    2. מים- תשתה מים כל הזמן ולפני שאתה שותה את המים, תסתכל עליהם ותנסה לשלוח להם רגשות של אהבה ותודה- או פשוט תברך אותם לפני השתיה.
    3. תמצא תנוחה עם הראש שמורידה את רמת הכאב ותישאר בה.
    4. תניע בעדינות את חגורת הכתפיים. תניע את הגוף בעדינות ותראה לאן זה מוביל אותך.
    5. תבקש מהגוף שלך להראות לך מה הוא צריך ממך. אני מבטיחה לך שאם תשאל את זה "בלב", תקבל מיד את התשובה.

בהצלחה

בברכה,
    דניאלה מלאך, מומחית לפילאטיס, ופילאטיס שיקומי ומפתחת של שיטות ריפוי קוואנטיות באמצעותן משקמים אנשים מכל מצב, או חולי.
    צרו קשר ב: 0544-709033 או ב: [email protected]
  • הגב ל: היי עידו

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024