X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום טיפול משפחתי, זוגי
אודות הפורום
אודות פורום טיפול משפחתי, זוגי

פורום טיפול משפחתי, זוגי מנוהל על ידי יאיר היימן. מטרתו של הפורום היא לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות במגוון קשיים ומצבים הנוגעים לתא המשפחתי, ליחסים זוגיים, הורות וילדים. בין היתר ניתן לשאול לגבי קשיי תקשורת, משברים בנישואין, קנאה, בגידות, חלוקת תפקידים והנאה וסיפוק בזוגיות, ובכל עניין אחר...

פורום טיפול משפחתי, זוגי מנוהל על ידי יאיר היימן. מטרתו של הפורום היא לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות במגוון קשיים ומצבים הנוגעים לתא המשפחתי, ליחסים זוגיים, הורות וילדים. בין היתר ניתן לשאול לגבי קשיי תקשורת, משברים בנישואין, קנאה, בגידות, חלוקת תפקידים והנאה וסיפוק בזוגיות, ובכל עניין אחר הנוגע לקשר הזוגי. כמו כן, ניתן לקבל ייעוץ לגבי הצבת גבולות לילדים, שמירה על כללים וחוקים בבית, מנהיגות ההורים, פתרון בעיות בין אחים, שיפור התקשורת עם ילדים, התמודדות עם קשיי גיל ההתבגרות ובכל סוגיה הקשורה לתא המשפחתי. בנוסף, בפורום אפשר לשאול לגבי בעיות רגשיות בני המשפחה, כדוגמת הסתגרות, חרדה, דיכאון, קשיי השתלבות בחברה ובמסגרות, הפרעת קשב וריכוז ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, להעלות את שאלותיכם ולקבל מענה מקצועי ודיסקרטי מיאיר היימן.

מנהלי פורום טיפול משפחתי, זוגי

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • שוכח ימים מיוחדים
    שירן
    13:45 05/03/19 05/03
    13:45
  • מדי שנה אותו נושא חוזר על עצמו
    הוא שוכח את יום הנישואין ואת יום ההולדת, לפעמים אני מזכירה לו כמה ימים פני. וזה דיי מעציב אותי הוא מצטער ואני מנסה לא לצפות כל פעם מחדש אבל זה עדין מפריע מאד.
    יש עצה

• הגב ל: שוכח ימים מיוחדים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שוכח ימים מיוחדים
    יאיר היימן
    23:15 06/03/19 06/03
    23:15
  • שירן שלום
    ההרגשה ששכחו את הימים החשובים לך , ימי הולדת יום נישואין, הדייט הראשון שלכם, היא מעציבה ומתסכלת. יחד עם זאת כדאי לדעת שגברים שוכחים יותר מנשים , בצורה דרמטית. עפ"י מחקרים זו אינה סטיגמה. גברים אכן שוכחים יותר מנשים, נוטים לסבול מבעיות זיכרון כבר בגיל צעיר , וזה נעשה גרוע יותר כשהם אבות.
    תשעה מתוך עשרה גברים נוטים לשכוח שמות ויותר משבעה מתוך עשרה גברים, שוכחים תאריכים. כך מצאו חוקרים נורווגיים בראשותו של פרופ' Jostein Holmen במחקר מקיף שהסתמך על כ48 אלף נחקרים מגיל שלושים ומעלה.
    עוד מראים מחקרים שגברים יותר מנשים נוטים לשכוח משימות עתידיות.
    משערים, שההבדל המגדרי בזיכרון קשור להבדלים במבנה המוח הגברי והנשי ובעיקר להבדל בהיפוקמפוס, שאחראי בין היתר על הזיכרון. משערים שמבנה המוח של נשים מעניק להן יתרון בזיכרון, בעיקר בזה הרגשי והמשימתי.
    הבנת ההבדלים הפיזיולוגיים בין גברים לנשים, עוזרת לכייל את הציפיות שלנו אחד מהשני במרחב הזוגי.
    אני ממליץ לך לקרוא כמה ספרים בנושא , (לדוגמא : גברים מנוגה, נשים ממאדים..להכיר את ההבדלים הפיזיולוגים והתפקודיים בין גברים ונשים. ולהבין בעזרתם את מערכת היחסים הזוגית שלכם.
    ובגלל שכך?
    לא הייתי מסתמך על הזיכרון של הגבר שלך כאינדיקציה לתשומת לב, אלא בוחן אותה בדברים אחרים. ככל שתחפשי אצלו התנהגויות,מעשים ומילים המבטאים תשומת לב ממנו, תגלי שיש הרבה סממנים כאלה.
    ולעניין עצמו. את יכולה לכתוב לו ביומן תזכורת שחוזרת כל שנה, להזכיר לו שבועיים לפני, להסביר לו את הציפיות שלך מהאירוע, ולהוביל את החגיגיות של היום, מבלי לצפות ממנו להובלה או לזיכרון.
    כן , לגברים יש "שכחת נפוצה", ולכן לא נכון להפגע ממנה.
    בהצלחה.

בברכה,
    יאיר היימן, מגשר משפחתי ומסטר nlp.
    שעות פעילות: א-ה, 09:00 - 17:00
    כתובת: מצפה מתת, ד.נ. מרום הגליל
    טלפון: 050-7230744
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שוכח ימים מיוחדים
    יאיר היימן
    00:03 03/04/19 03/04
    00:03
  • שירן שלום

מה שלומך ? מה השינוי שחל בקשר בינכם ? בזיכרון של בעלך ? בנקודת המבט שלך ?

בברכה

יאיר היימן

בברכה,
    יאיר היימן, מגשר משפחתי ומסטר nlp.
    שעות פעילות: א-ה, 09:00 - 17:00
    כתובת: מצפה מתת, ד.נ. מרום הגליל
    טלפון: 050-7230744
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2019