X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום טיפול משפחתי, זוגי
אודות הפורום
אודות פורום טיפול משפחתי, זוגי

פורום טיפול משפחתי, זוגי מנוהל על ידי יאיר היימן. מטרתו של הפורום היא לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות במגוון קשיים ומצבים הנוגעים לתא המשפחתי, ליחסים זוגיים, הורות וילדים. בין היתר ניתן לשאול לגבי קשיי תקשורת, משברים בנישואין, קנאה, בגידות, חלוקת תפקידים והנאה וסיפוק בזוגיות, ובכל עניין אחר...

פורום טיפול משפחתי, זוגי מנוהל על ידי יאיר היימן. מטרתו של הפורום היא לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות במגוון קשיים ומצבים הנוגעים לתא המשפחתי, ליחסים זוגיים, הורות וילדים. בין היתר ניתן לשאול לגבי קשיי תקשורת, משברים בנישואין, קנאה, בגידות, חלוקת תפקידים והנאה וסיפוק בזוגיות, ובכל עניין אחר הנוגע לקשר הזוגי. כמו כן, ניתן לקבל ייעוץ לגבי הצבת גבולות לילדים, שמירה על כללים וחוקים בבית, מנהיגות ההורים, פתרון בעיות בין אחים, שיפור התקשורת עם ילדים, התמודדות עם קשיי גיל ההתבגרות ובכל סוגיה הקשורה לתא המשפחתי. בנוסף, בפורום אפשר לשאול לגבי בעיות רגשיות בני המשפחה, כדוגמת הסתגרות, חרדה, דיכאון, קשיי השתלבות בחברה ובמסגרות, הפרעת קשב וריכוז ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, להעלות את שאלותיכם ולקבל מענה מקצועי ודיסקרטי מיאיר היימן.

מנהלי פורום טיפול משפחתי, זוגי

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • קשר בדעיכה
    אנונימית
    16:52 14/05/15 14/05
    16:52
  • אני בת 34 נשואה כבר 8 שנים ויש לנו 3 ילדים בשנה וחצי האחרונות אני מרגישה שאני מאוד התרחקתי מבעלי. הוא פחות מעניין אותי , אני פחות נמשכת עליו וגם אני פחות אוהבת אותו וניראה לי שזה גם אותו דבר אצלו
    אני לא רוצה להיפרד אבל אני חוששת שהאהבה בינוני ירדה ואני נשארת רק בגלל פחדים של להיות לבד.

מה אפשר לעשות? האם אפשר להחיות אהבה שכבר לא קיימת? או אולי צריך להודות במציאות להיפרד ולהמשיך הלאה?

• הגב ל: קשר בדעיכה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • להחיות את האהבה
    ד"ר נגה נברו
    11:03 01/06/15 01/06
    11:03
  • לא נדיר הוא שלאחר מספר שנות נישואין ובעקבות הטירדה של עבודה וגידול ילדים לא תמיד יש את הזמן ואת הכוח להשקיע בזוגיות. זוגיות ואהבה הם דברים אשר לא קיימים מאליהם אלא שצריך להשקיע בהם כל העת. זוגיות בריאה חייבת חדשנות ורענון. על אף העומס בו נתונים בני זוג מהמטלות היומיומיות של עבודה וגידול ילדים, חשוב להשקיע זמן לפעילות משותפת - בלי הילדים, רומנטיקה ושיחות. ישנן סדנאות המיועדות לשיפור התקשורת בין בני זוג ולמתן עזרה בהכנסת ריגושים חדשים בתוך הזוגיות. נישואין הם עסק רציני מדי מכדי להרים ידיים בקלות - במיוחד כאשר יש שלושה ילדים.

בברכה,
    ד"ר נגה (רובינשטיין) נברו, פסיכולוגית בכירה ומדריכה מוסמכת בכירה בטיפול משפחתי וזוגי, מייסדת ומנהלת "מכון שינוי".
    טלפון: 09-9551973
    מייל: [email protected]
    או: [email protected]
  • הגב ל: להחיות את האהבה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024