X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום מחלת אבנים
אודות הפורום
אודות פורום מחלת אבנים

פורום מחלת אבנים שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר פרידמן שהינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל, כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל, חיפה. וד"ר אילן קליין מתמחה בכירורגיה א...

פורום מחלת אבנים שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר פרידמן שהינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל, כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל, חיפה. וד"ר אילן קליין מתמחה בכירורגיה אורולוגית, ורופא במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושא: אבני כליה, אבני שופכן, ריסוק חוץ גופי, ארטרוסקופיה, PCNL, אבן חוסמת, אבן יציקה, ureteroscopy, אבנים בדרכי השתן, עווית כליה, renal colic, תומכן שופכני, DJ STENT, סטנט שופכני, ESWL ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום מחלת אבנים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • אבנים בכליות
    שי
    10:38 15/12/16 15/12
    10:38
  • שלום רב,

מצאו לי אבן בכליה בגודל 8 ממ, להלן מהפענוח - פירור אבן זעיר בגביע האמצעי ואבן 8 מ"מ בגביע התחתון מימין. הפרשה תקינה משני הצדדים ואין עדות לחסימה אורומכנית. ציסטה קורטיקאלית מימין.

רופא המשפחה אמר שאין מה לעשות, ואפילו לא הפנה אותי לאורולוג או לכל מעקב.
    האם נכון ?

בברכה,

• הגב ל: אבנים בכליות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • אבנים בכליות
    ד"ר אילן קליין
    10:48 25/12/16 25/12
    10:48
  • שלום שי.
    לא ציינת בן כמה אתה, אולם אני סבור שכן יש מקום להפנייה לאורולוג שיראה את התמונות ויחליט על מעקב לכל הפחות ואולי אף לטפל באבן כל עוד היא בגודל שמתאים למשל לריסוק חוץ גופי.
    בהצלחה.

בברכה,
    ד"ר אילן קליין, רופא במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל.
    מייל: [email protected]
    טלפון: 04-8250843
  • הגב ל: אבנים בכליות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024