X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום טיפול ושיקום מכאבים
אודות הפורום
אודות פורום טיפול ושיקום מכאבים

פורום שיקום מכאבים - טיפול שמרני - בפורום זה תתקבל תמיכה מנקודת מבט יחודית על התמודדות עם כאב. כל כאב מגיע כדי ללמד אותנו עוד משהו על עצמינו. הרצון לסלק אותו מגיע מהפחד ממנו. הפורום הזה נועד לתת תמיכה ומענה לכל מי שמעוניין להסתכל אל הכאב בעיניים ולהזמין אותו לספר את סיפורו. ברגע שהכאב הוז...

פורום שיקום מכאבים - טיפול שמרני - בפורום זה תתקבל תמיכה מנקודת מבט יחודית על התמודדות עם כאב. כל כאב מגיע כדי ללמד אותנו עוד משהו על עצמינו. הרצון לסלק אותו מגיע מהפחד ממנו. הפורום הזה נועד לתת תמיכה ומענה לכל מי שמעוניין להסתכל אל הכאב בעיניים ולהזמין אותו לספר את סיפורו. ברגע שהכאב הוזמן לאמר את דברו, הפחד ממנו נעלם ומתחלף בתשומת לב, עניין ולמידה. הכאב שהגיע למטרה זו, עשה את שלו ויכול ללכת. בפורום זה ניתן להתייחס לנושאים כמו: כאבי גב, בברכיים, עצמות, תעוקות חזה, נשימה, כתפיים, צוואר, ראש ועוד.

מנהלי פורום טיפול ושיקום מכאבים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • כאב ראש כרוני שלא עובר
    דניס
    14:54 09/12/17 09/12
    14:54
  • שלום
    אשתי בת 37 בריאה הכול התחיל לפני 7 שנים עם כאב ראש שנמשך לשבוע עד שבועיים עשו לה את כול הבדיקות כולל דיקור מותני mir
    רופא עיינים . היא כבר חודש ימים עם לחץ תמידי בראש וכול כמה שעות כאבי תופת בעיקר בצצדדים ושמגיע כאב חזק בעיקר בחזית הראש הכדור היחיד שמרגיע לה קצת את הכאבים זה פרקוסט . היא התחילה טיפול חדש בהמלצת נירולוג בכיר באספירין ובנאורונטין 3נפעמיים ביום ושיש התקף לקחת פרקוסט וקלונקס
    אני ממש אובד עצות מה לעשות ממש סובלת בבקשה עם תוכלי להמליץ לי מה לעשות איתה שטיפה היה לה איכות חיים להרגיש ללא כאב יש לנו 3 ילדים ואנחנו ממש סובלים איתה
    תודה רבה דניס

• הגב ל: כאב ראש כרוני שלא עובר

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • כאב ראש כרוני שלא עובר
    דניאלה מלאך
    08:09 20/12/17 20/12
    08:09
  • דניס יקר

טיפול קוואנטי יכול לעזור לה מאוד. כדורים משתקים לה את הממסרים בין הגוף שלה לחושים שלה וזה לא הפיתרון.....כי אם לא משנים את המקור לכאב ורק מנסים להסתיר אותו מתחות לשטיח, הוא יתפרץ בדרכים המחמירות אותו לא יפסיק עד שהמקור יקבל מענה.
    פשוט שחררו, תנו לה לנוח, לעשות מדיטציות (יש ביו טיוב מלא אפשרויות למדיטציות) פעמיים ביום. לפחות. דיקור יכול לעזור וכמו שכבר ציינתי, היא צריכה להיות מוכנה להיכנס אל תוך עצמה ולמצוא את הפיתרון מול עצמה, כי הכאב בעצם בא ללמד אותה משהו על עצמה. עד שהיא לא תלמד, השיעור ימשיך וימשיך. אחרי שלומדים את השיעור, "עולים כיתה" ואין בו יותר צורך.....זה הרבה יותר פשוט ממה שהרופאים מנסים לעשות....מה שנותר לכם זה רק להחליט אם אתם מעוניינים לשנות כיוון, כשהכיוון שבחרתם עד כה, לא ממש הוכיח את עצמו.
    אני לשירותכם
    בברכה
    דניאלה

בברכה,
    דניאלה מלאך, מומחית לפילאטיס, ופילאטיס שיקומי ומפתחת של שיטות ריפוי קוואנטיות באמצעותן משקמים אנשים מכל מצב, או חולי.
    צרו קשר ב: 0544-709033 או ב: [email protected]
  • הגב ל: כאב ראש כרוני שלא עובר

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024