X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום טיפול משפחתי, זוגי
אודות הפורום
אודות פורום טיפול משפחתי, זוגי

פורום טיפול משפחתי, זוגי מנוהל על ידי יאיר היימן. מטרתו של הפורום היא לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות במגוון קשיים ומצבים הנוגעים לתא המשפחתי, ליחסים זוגיים, הורות וילדים. בין היתר ניתן לשאול לגבי קשיי תקשורת, משברים בנישואין, קנאה, בגידות, חלוקת תפקידים והנאה וסיפוק בזוגיות, ובכל עניין אחר...

פורום טיפול משפחתי, זוגי מנוהל על ידי יאיר היימן. מטרתו של הפורום היא לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות במגוון קשיים ומצבים הנוגעים לתא המשפחתי, ליחסים זוגיים, הורות וילדים. בין היתר ניתן לשאול לגבי קשיי תקשורת, משברים בנישואין, קנאה, בגידות, חלוקת תפקידים והנאה וסיפוק בזוגיות, ובכל עניין אחר הנוגע לקשר הזוגי. כמו כן, ניתן לקבל ייעוץ לגבי הצבת גבולות לילדים, שמירה על כללים וחוקים בבית, מנהיגות ההורים, פתרון בעיות בין אחים, שיפור התקשורת עם ילדים, התמודדות עם קשיי גיל ההתבגרות ובכל סוגיה הקשורה לתא המשפחתי. בנוסף, בפורום אפשר לשאול לגבי בעיות רגשיות בני המשפחה, כדוגמת הסתגרות, חרדה, דיכאון, קשיי השתלבות בחברה ובמסגרות, הפרעת קשב וריכוז ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, להעלות את שאלותיכם ולקבל מענה מקצועי ודיסקרטי מיאיר היימן.

מנהלי פורום טיפול משפחתי, זוגי

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • סובל מדיכאון בגלל שפיטרו אותו בעבודה
    גליה
    22:43 26/12/18 26/12
    22:43
  • ערב טוב

בעלי סובל מדיכאון זמן מה בגלל שפיטרו אותו בעבודה
    והוא לא מאפשר לי לעזור לו לצאת מזה.
    מה ניתן לעשות על מנת לעזור לו?

• הגב ל: סובל מדיכאון בגלל שפיטרו אותו בעבודה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • סובל מדיכאון בגלל שפיטרו אותו בעבודה
    יאיר היימן
    10:59 27/12/18 27/12
    10:59
  • שלום גליה
    ההתמודדות עם בן זוג שחולה, במשבר, בדיכאון שאינו רוצה עזרה ממך, היא לא קלה ומאד מתסכלת אבל אפשרית , ותמיד אנשים מתפתחים וגדלים ממשברים.

השלב הראשון , הקשה...הוא עבודה עם עצמך. להשתחרר מהרצון לשנות את האחר.
    ברגע שתקבלי את המציאות, ההתנגדות שלו לעזרה שלך, תרד. וכל עוד הוא לא רוצה עזרה...לא יהיה שינוי .

והעבודה עם עצמך היא, בהינתן המצב הזה, היא לחשוב ולבדוק עם עצמך:
    איך את רוצה להיות ? איך את רוצה להרגיש ? מה את רוצה לעשות ? מה את רוצה שיקרה איתך ?
    וכל זה, מבלי שיש לך אפשרות לעשות שינוי במצב הנתון.
    ברוב המקרים,אפילו כמעט תמיד, כשאת תעשי שינוי עם עצמך, זה יקרין על בעלך.

השלב השני הוא לתת לבעלך לגיטימציה והכרה בקושי שלו. להתחבר למצב שלו. חשוב שירגיש שאת מבינה אותו, ולא רוצה "לתקן" אותו.
    אדם שפוטר, מרגיש כישלון, תסכול, אובדן תקווה, פחדים מהעתיד, אובדן הערך העצמי ואולי אובדן משמעות. את צריכה לתת לרגשות הללו? הכרה, לגיטימיציה. כמו "אני מבינה את ההרגשה של להיות מפוטר, הקושי, את התסכול שלך". שבי לידו לטפי אותו, שירגיש את האהבה שלך, את החמלה שלך, את האמפטיה שלך, ושאת סומכת עליו , תני לו את הביטחון, שהוא יכול לצאת מהמשבר.

כמובן שלא להיות שיפוטית , ביקורתית ומלאה רעיונות...לפתרון - כוון שהוא ירגיש עוד יותר - "לא בסדר" עם עצמו.
    תתחברי לשפת גוף שלו, תחקי אותו ואת טון הדיבור שלו, בכל פעם שאת מדברת איתו. ההתחברות הזו, משחררת את תת המודע שלו, להתנגד לך , ולרעיונות שלך. בהתחברות ובאמפטיה שלך, טמון המפתח שלך להקשבה שלו, אליך.

שדרי לו , אמרי לו שאת סומכת עליו, שידע מה לעשות, כדי לצאת מהתקופה הזו.

השלב השלישי...לאפשר לו לראות אפשרויות. ע"י שאלות בלבד, שיוליכו אותו להבנה שיש אפשרויות לטיפול במצב. לשאול שאלה, ולחכות בסבלנות לתשובה , ואם הוא לא משתף פעולה בפעם הראשונה ...שחררי. נסי שוב אחרי שבוע .
    "תגיד,חמוד... אתה מרוצה מהמצב שלך ? "
    "ומה היית רוצה שיקרה ? "
    "ומה יוכל לעזור לך ?"
    איזה עוד אפשרויות יש ...שיוכלו לעזור ? "
    ובמה אני יכולה לעזור ?

וכמובן שאפשר להעזר בחברים קרובים

אני היום מטפל בשיטת IEMT .(חפשי בגוגל) טיפול בעזרת העיניים. טיפול יעיל ואפקטיבי מאד, ובמספר מועט של פגישות ניתן לטפל בדיכאון , חרדות פחדים חששות. אשמח לסייע לכם.
    גליה את מוזמנת להתקשר (ללא עלות) ולהתייעץ איתי בטלפון.

בהצלחה. אני סומך עלייך.

בברכה,
    יאיר היימן, מגשר משפחתי ומסטר nlp.
    שעות פעילות: א-ה, 09:00 - 17:00
    כתובת: מצפה מתת, ד.נ. מרום הגליל
    טלפון: 050-7230744
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: סובל מדיכאון בגלל שפיטרו אותו בעבודה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2019