X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן. ד"ר פרידמן הינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל ג...

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן. ד"ר פרידמן הינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל גם כן. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושא: זיהומים חוזרים בדרכי השתן, דלקות בשתן, דלף שתן במאמץ, דחיפות במתן שתן, תכיפות במתן שתן, שלפוחית רגיזה, דלקת כרונית של השלפוחית, קרונקולה, בריחת שתן, ניתוחי בריחת שתן, צניחת כיס השתן, ניתוחי צניחת כיס שתן, פרולפס, שמיטת החלחולת, בדיקות אורודינמיות, ציסטוסקופיה אבחנתית, בעיות שליטה של דרכי השתן של נשים וגברים, הפרעות במתן שתן, שלפוחית שתן כאובה, אורולוגיה כללית ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • 2 בדיקות
    טל
    14:48 25/04/18 25/04
    14:48
  • שלום רב,
    אשמח לתגובתך כי אני מבולבלת. קיימת אצלי תכיפות במתן שתן מרגישה בבטן התחתונה רוב הזמן מאין גירוי
    כזה . לא שורף לי לא צורב ולא כואב כלום גם לא במתן שתן. רק תחושת הלחץ. U.S שבצעתי יצא תקין.
    רופא אחד הפנה אותי לאורודינמיקה. רופא אחר לציסטוסקופיה.
    מה ההבדל בבדיקות ?ואך ניתן לדעת למה כדאי? תודה

• הגב ל: 2 בדיקות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • 2 בדיקות
    ד"ר בוריס פרידמן
    15:21 25/04/18 25/04
    15:21
  • שלום טל
    תכיפות עלולה להיות ממספר סיבות כמו דלקת בדרכי השתן גם ללא צריבה או שריפה ולכן כדאי לבצע תרבית שתן ובאם היו יחסים לא מוגנים - כדאי לבצע שתן STD. סיבה נוספת היא שלפוחית רגיזה שנגרמת עקב מאכלים ומשקאות קפאיניים (ניתן להיעזר בגוגל לקבלת רשימת המצרכים והנוזלים שכוללים קפאין) וכדאי להתנזר מהם 3 שבועות. באם אין הטבה, ניתן לשקול טיפול תרופתי.
    רק אם טיפול לא יעזור, אז אפשר לשקול בדיקה אורודינמית שהיא בדיקה תפקודית הכוללת הכנסת קטטר לכיס השתו ולפי הטבעת או ציסטוסקופיה שהיא החדרת סעיף אופטי לכיס השתן. מומלץ להתקדם הדרגתית , ראשית שינויים התנהגותיים שמרניים ורק לאחר מכן טיפולים פולשניים. בהצלחה.

בברכה,
    ד"ר בוריס פרידמן, אורולוג מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    טלפון: 04-8250843
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • 2 בדיקות
    טל
    20:58 25/04/18 25/04
    20:58
  • היי ותודה
    אין לי דלקת. הייתה לי לפני חצי שנה כמעט. ולאחר חודש החלו תופעות תכיפות. ניסיתי להפחית קפאין לא ככ עוזר. נתנו לי בטמיגה אחרי ששאר הכדורים לא הועילו. עם הבטמיגה הייתה קצת השפעה לקחתי חודש והפסקתי. אחרי שסיימתי שוב חזרו. כמה צריך לקחת כדי שזה יפסיק או שהכדורים לא מטפלים??והאים צריך בדיקה ואיזה?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • 2 בדיקות
    טל
    21:03 25/04/18 25/04
    21:03
  • אגב u.sשתן וכליות ושארית תקין גם. בדיקות שתן std תקין. ממה נראה לך שזה יכול להיות ומה זה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • 2 בדיקות
    ד"ר בוריס פרידמן
    09:06 27/04/18 27/04
    09:06
  • שלום
    לרוב טיפול תרופתי מומלץ באם קיימת הטבה למשך חצי שנה וההפחתה לעיתים נדרשת בהדרגה.
    בהמשכות תסמינים מומלצת בדיקה אורולוגית חוזרת לפני שיקול על סוג הבירור הפולשני הבא. בהצלחה

בברכה,
    ד"ר בוריס פרידמן, אורולוג מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    טלפון: 04-8250843
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021