X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אנדומטריוזיס
אודות הפורום
אודות פורום אנדומטריוזיס

פורום אנדומטריוזיס מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכן לשאול שאלות הקשורות לתחום האנדומטריוזיס, כדוגמת ציסטות שחלתיות - אנדומטריומות, כאבי מחזור, כאבים ביחסים, כאבים במתן שתן בזמן וסת, בעיות פוריות, ניתוחים, טיפולים תרופתיים, רפואה משלימה ותזונה מותאמת - כל זאת כאמור בהקש...

פורום אנדומטריוזיס מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכן לשאול שאלות הקשורות לתחום האנדומטריוזיס, כדוגמת ציסטות שחלתיות - אנדומטריומות, כאבי מחזור, כאבים ביחסים, כאבים במתן שתן בזמן וסת, בעיות פוריות, ניתוחים, טיפולים תרופתיים, רפואה משלימה ותזונה מותאמת - כל זאת כאמור בהקשר לאנדומטריוזיס. הנכן מוזמנות לפנות באמצעות הפורום ולקבל מענה מהיר ומקצועי לשאלותיכן.

מנהלי פורום אנדומטריוזיס

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • חשד לאנדומטריוזיס
    עדי סעדיה
    13:59 01/08/18 01/08
    13:59
  • שלום דר אלעד,
    יש לי חשד לאנדו כי יש לי כל מיני תסמינים כמו כאבי מחזור קשים ומשביתים כבר המון שנים. אני נזקקת למספר משככי כאבים ונרגעת, כך אני מעבירה את המחזור שלי. אך במחזור האחרון שקיבלתי, הוא היה עם תחושת כאבים קלה שלא הזדקקתי לכדורים כלל. וממש לא התפתלתי כמו כל הזמן.
    השאלה היא, האם יכול להיות שזה הולך ומשתפר? האם אנדו יכול להיעלם? ובמידה ויש לי אנדו, במקרה הספציפי הזה שלא היו כאבים קשים, סימן שהאנדו היה רדום ולא הגיב ?
    יתכן שזה היה רק מקרה חד פעמי ובהמשך אני שוב אתפתל במחזורים הבאים?

תודה.
    עדי

• הגב ל: חשד לאנדומטריוזיס

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • חשד לאנדומטריוזיס
    ד"ר אלעד ברקוביץ
    14:47 02/08/18 02/08
    14:47
  • שלום עדי,
    כל התשובות נכונות. במיעוט המקרים אנדו יכול להשתפר בייחוד לאחר לידות. גם יתכן וזה ארוע בודד ובהמשך הכאבים יחזרו.
    בברכה,

בברכה,
    ד"ר אלעד ברקוביץ, מומחה למיילדות וגינקולוגיה, עם התמחות-על בכירורגיה אנדוסקופית מתקדמת ואנדומטריוזיס.
    תחומי עיסוק: כוללים את כל קשת הרחבה של הניתוחים הגינקולוגיים, ובפרט ניתוחים לפרוסקופים מורכבים.
    טלפון: 058-7842656
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: חשד לאנדומטריוזיס

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024