X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אנדומטריוזיס
אודות הפורום
אודות פורום אנדומטריוזיס

פורום אנדומטריוזיס מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכן לשאול שאלות הקשורות לתחום האנדומטריוזיס, כדוגמת ציסטות שחלתיות - אנדומטריומות, כאבי מחזור, כאבים ביחסים, כאבים במתן שתן בזמן וסת, בעיות פוריות, ניתוחים, טיפולים תרופתיים, רפואה משלימה ותזונה מותאמת - כל זאת כאמור בהקש...

פורום אנדומטריוזיס מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכן לשאול שאלות הקשורות לתחום האנדומטריוזיס, כדוגמת ציסטות שחלתיות - אנדומטריומות, כאבי מחזור, כאבים ביחסים, כאבים במתן שתן בזמן וסת, בעיות פוריות, ניתוחים, טיפולים תרופתיים, רפואה משלימה ותזונה מותאמת - כל זאת כאמור בהקשר לאנדומטריוזיס. הנכן מוזמנות לפנות באמצעות הפורום ולקבל מענה מהיר ומקצועי לשאלותיכן.

מנהלי פורום אנדומטריוזיס

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • שלום. שאלה בעניין אנדומטרייזיס
    אני
    00:56 13/02/18 13/02
    00:56
  • אני בת 28 וסובלת מזה כ 6 שנים מאנדו.
    עברתי שני ניתוחים לפרסקופים. האחרון שבהם היה לפניי 3 שנים.
    לפניי כ 5 חודשים ילדתי בניתוח קיסרי. המחזור השני שקיבלתי..היה קשה מאדד ברמה של על סף עילפון. אף משכך כאבים לא עזר לי. רק מעט נרות וולטרן.
    אני אחריי מחזור ועדיין עם כאבים.
    חוששת מאד. מה לעשות?
    בניתוח האחרון הושארו נגעים שנמצאו על.המעי.(כי לא היתה הכנה)
    כרגע אני חוששת מניתוח נוסף..
    אני מפחדת שהנגעים במעים יעמיקו למעי ואז הניתוח עלול להיות מסובך יותר...
    מה ההמלצה?
    כרגע נוטלת גלולות...אבל יש,לי דימומים למרות הגלולןת בין לבין...החלפתי לאחרות..ועדיין.

• הגב ל: שלום. שאלה בעניין אנדומטרייזיס

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר אלעד ברקוביץ
    16:01 13/02/18 13/02
    16:01
  • שלום,
    בכדי לתת לך מענה חסרים מספר פרטים כגון: סוג הגלולות שאת נוטלת? מה בדיוק היה בניתוחים? האם את נמצאת במעקב של רופא אנדומטריוזיס? אשמח לנסות לעזור, אך לדעתי חייבים לעשות זאת בפגישה מסודרת...
    בברכה,

בברכה,
    ד"ר אלעד ברקוביץ, מומחה למיילדות וגינקולוגיה, עם התמחות-על בכירורגיה אנדוסקופית מתקדמת ואנדומטריוזיס.
    תחומי עיסוק: כוללים את כל קשת הרחבה של הניתוחים הגינקולוגיים, ובפרט ניתוחים לפרוסקופים מורכבים.
    טלפון: 058-7842656
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    אני
    01:11 14/02/18 14/02
    01:11
  • שלום.
    אני נוטלת גלולות פמינט בעבר נטלתי יסמין ועוד,סוג.. כולם גורמים לי להפרשות וורודות לאחר חודש שימוש. גם לוקרין השפיע עליי רק לאחר 3 חודשים שבהם קיבלתי מחזור סדיר. ולאחר מכן הכאבים פחתו במעט.
    בשניי הניתוחים בטצע כריתת הפריטנאום הימני והשמאלי הופרדט הידבקיות ושחלות שהיו דבוקות. באחרון הושארו נגעים במעי כי לא בוצעה הכנה.
    השאלה מה לעשות?
    הכאבים חזרו מייד לאחר ההריון. עכשיו במחזור השני הם התגברו במאד. הכאבים מחלישים אותי ופוגעים לי בתפקוד בעבודה.
    האם כדאי לפנות לניתוח שלישי?
    כיצד ניתן להעריך את עומק הנגעים במעי?אני חוששת שהם יעמיקו ואסתבך עם ניתוח מורכב יותר.
    ומתי בכלל אפשר שיהיה שקט מהאנדו הזה?
    דבר נוסף. ניסיתי מירנה בעבר.. אך זה גרם לי לכאבים ודלקת באגן.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר אלעד ברקוביץ
    16:48 18/02/18 18/02
    16:48
  • שלום,
    נראה שבאמת ניסית מגוון רחב של טיפולים. האם ניסית ויזאבל? בכל מקרה, לא הייתי ממהר לניתוח נוסף.
    לגבי המעי הסיכון לפגיעה תלוי בגודל ועומק החדירה של הנגעים. בד"כ נדיר שיש חדירה של הנגעים לחלל המעי או חסימת מעי.
    אני עדיין סבור שבמקרה שלך יש לדון בכובד ראש במסגרת פגישה מסודרת.
    בברכה,

בברכה,
    ד"ר אלעד ברקוביץ, מומחה למיילדות וגינקולוגיה, עם התמחות-על בכירורגיה אנדוסקופית מתקדמת ואנדומטריוזיס.
    תחומי עיסוק: כוללים את כל קשת הרחבה של הניתוחים הגינקולוגיים, ובפרט ניתוחים לפרוסקופים מורכבים.
    טלפון: 058-7842656
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024