X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אנדומטריוזיס
אודות הפורום
אודות פורום אנדומטריוזיס

פורום אנדומטריוזיס מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכן לשאול שאלות הקשורות לתחום האנדומטריוזיס, כדוגמת ציסטות שחלתיות - אנדומטריומות, כאבי מחזור, כאבים ביחסים, כאבים במתן שתן בזמן וסת, בעיות פוריות, ניתוחים, טיפולים תרופתיים, רפואה משלימה ותזונה מותאמת - כל זאת כאמור בהקש...

פורום אנדומטריוזיס מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכן לשאול שאלות הקשורות לתחום האנדומטריוזיס, כדוגמת ציסטות שחלתיות - אנדומטריומות, כאבי מחזור, כאבים ביחסים, כאבים במתן שתן בזמן וסת, בעיות פוריות, ניתוחים, טיפולים תרופתיים, רפואה משלימה ותזונה מותאמת - כל זאת כאמור בהקשר לאנדומטריוזיס. הנכן מוזמנות לפנות באמצעות הפורום ולקבל מענה מהיר ומקצועי לשאלותיכן.

מנהלי פורום אנדומטריוזיס

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • צניחת רחם
    חן
    14:24 15/05/18 15/05
    14:24
  • היי ד"ר אני 3 שבועות אחרי לידה והייתי במיון ואמרו לי שיש לי צניחת רחם דרגה 3 הרופא המליצה לי עלייך אבל אתה כבר לא מקבל בבית שאן אתה מטפל בבעיות כאלה אם כן איפה??

• הגב ל: צניחת רחם

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • צניחת רחם
    ד"ר אלעד ברקוביץ
    15:21 15/05/18 15/05
    15:21
  • הי חן,
    לאחר לידה יכולה להיות חולשה של שרירי רצפת האגן, ובעקבות כך צניחה. בד"כ זה מסתדר בהמשך.
    במידה ותוך 3 חודשים לא יחול שיפור ממליץ על הפנייה למרפאה האורוגינקולוגית.
    בברכה,

בברכה,
    ד"ר אלעד ברקוביץ, מומחה למיילדות וגינקולוגיה, עם התמחות-על בכירורגיה אנדוסקופית מתקדמת ואנדומטריוזיס.
    תחומי עיסוק: כוללים את כל קשת הרחבה של הניתוחים הגינקולוגיים, ובפרט ניתוחים לפרוסקופים מורכבים.
    טלפון: 058-7842656
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: צניחת רחם

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024