X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום פילאטיס שיקומי
אודות הפורום
אודות פורום פילאטיס שיקומי

פורום פילאטיס שיקומי - הפורום מתאים למחפשים לשקם את עצמם באמצעות טכניקה עדכנית ובדוקה בפילאטיס שיקומי ומוכנים לפעול ולקחת יוזמה בטיפול הכרוך בהשקעה, התמדה ואמונה בריפוי עצמי. הנושאים בפורום יכולים להיות קשורים לשיקום פגיעות שלד שריר, כמו: כאבי ברכיים, צוואר, גב, כפות רגליים, ירכיים וכיוצא...

פורום פילאטיס שיקומי - הפורום מתאים למחפשים לשקם את עצמם באמצעות טכניקה עדכנית ובדוקה בפילאטיס שיקומי ומוכנים לפעול ולקחת יוזמה בטיפול הכרוך בהשקעה, התמדה ואמונה בריפוי עצמי. הנושאים בפורום יכולים להיות קשורים לשיקום פגיעות שלד שריר, כמו: כאבי ברכיים, צוואר, גב, כפות רגליים, ירכיים וכיוצא בזה. נתוני יציבה כמו : עקמת, קיפוזה, לורדוזה יציבה רופסת ועוד. מצבים שונים כמו: טרשת נפוצה, פרקינסון, שיקום ממחלות סרטן שונות, אוסטאופורוזיס, הריון ועוד.

מנהלי פורום פילאטיס שיקומי

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • אבא שלי קיבל פרקינסון הוא בן 49
    שימי
    00:55 28/09/16 28/09
    00:55
  • לפני חודש אבא שלי עשה בדיקות וגילו שהפרקינסון עכשיו מתחיל להתעורר אצלו ומתחיל להתפתח אנחנו מאוד נבהלו מכל העניין וגן אבא שלי קיבל את זה קשה, אני יודע שהוא עכשיו לא יתחיל יותר מדי להיכנס לעמוק ואפילו יזניח את זה כי זה ממש לא מזיז לו, אבל לי חשוב מאוד לבדוק מה אפשר לעשות ואפילו בכח לשלוח אותו לטיפולים.
    כמה שאלות שיש לי בבקשה:
    1. איך זה הפרקינסון מתעורר? מה זה יושב אצל הבנאדם ופתאום קם הפוך ואז מתחיל לאכול את הבנאדם מבפנים?

2. מה הכי נכון ולאן הכי נכון לפנות לטיפול בהקדם?

• הגב ל: אבא שלי קיבל פרקינסון הוא בן 49

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • אבא שלי קיבל פרקינסון הוא בן 49
    דניאלה מלאך
    12:53 03/12/16 03/12
    12:53
  • שלום לך שימי

פרקינסון מתעורר כתוגבה לקשיות וקשיחות שהאדם משדר לעצמו. זה לא מה שהרפואה הקונבנציונאלית תספר לך, אך זה מה שאני יודעת מטיפולים קוואנטיים שאני עוסקת בהם.
    כל מחלה נוצרת משדר שהאדם משדר לעצמו במודע או שלא במודע
    מחקרים באפיגנטיקה מראים ומדגימים את זה בצורה מאוד פשוטה.
    אתה צריך להבין שאם תכריח את אבא שלך ללכת לטיפולים, לא תעזור לו, כי טיפול מצליח רק כשהמטופל רוצה ומאמין בטיפול.
    אבא שלך מחליט על הגוף שלו ואתה רק יכול להציע לו דרכי טיפול.
    אם הוא מסרב להכיר במחלה, כל עצה שתציע לו תיתקל בסירוב
    סמוך עליו שכאשר זה יציק לו, הוא יבקש עזרה , או לא. בכל מקרה המשפחה נמצאת כדי לתמוך ולחבק בלי תנאים.
    אף אחד לא צריך להשתנות כדי להרגיש אהוב. זה מה שהאנשים סביבינו מלמדים אותנו.
    ברגע שיבקש עזרה, יש הרבה דרכים.
    קיים טיפול קוואנטי
    היפנוזה,
    שילוב של תנועה (פילאטיס שיקומי)
    פלדנקרייז
    אפוס תרפיה
    דיקור
    קינזיולויגה ועוד.

בעת הצורך אשמח לעזור יותר

בברכה

דניאלה

בברכה,
    דניאלה מלאך, מומחית לפילאטיס, ופילאטיס שיקומי ומפתחת של שיטות ריפוי קוואנטיות באמצעותן משקמים אנשים מכל מצב, או חולי.
    צרו קשר ב: 0544-709033 או ב: [email protected]
  • הגב ל: אבא שלי קיבל פרקינסון הוא בן 49

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024