X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום פילאטיס שיקומי
אודות הפורום
אודות פורום פילאטיס שיקומי

פורום פילאטיס שיקומי - הפורום מתאים למחפשים לשקם את עצמם באמצעות טכניקה עדכנית ובדוקה בפילאטיס שיקומי ומוכנים לפעול ולקחת יוזמה בטיפול הכרוך בהשקעה, התמדה ואמונה בריפוי עצמי. הנושאים בפורום יכולים להיות קשורים לשיקום פגיעות שלד שריר, כמו: כאבי ברכיים, צוואר, גב, כפות רגליים, ירכיים וכיוצא...

פורום פילאטיס שיקומי - הפורום מתאים למחפשים לשקם את עצמם באמצעות טכניקה עדכנית ובדוקה בפילאטיס שיקומי ומוכנים לפעול ולקחת יוזמה בטיפול הכרוך בהשקעה, התמדה ואמונה בריפוי עצמי. הנושאים בפורום יכולים להיות קשורים לשיקום פגיעות שלד שריר, כמו: כאבי ברכיים, צוואר, גב, כפות רגליים, ירכיים וכיוצא בזה. נתוני יציבה כמו : עקמת, קיפוזה, לורדוזה יציבה רופסת ועוד. מצבים שונים כמו: טרשת נפוצה, פרקינסון, שיקום ממחלות סרטן שונות, אוסטאופורוזיס, הריון ועוד.

מנהלי פורום פילאטיס שיקומי

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • שבר באגן בת 67
    ירין
    02:24 08/09/16 08/09
    02:24
  • אמא שלי נפלה שבוע שעבר ושברה את האגן ולצערנו היא ממש סובלת עכשיו מכאבים מאוד חזקים וגם בגיל שלה זה לא קל בכלל ואת בוודאי שיכולה להבין מה אני מדברת...
    אנחנו ממש מחפשים עכשיו כל מיני דברים אפשריים שיכלו להחזיר את אמא שלי למה שהיא היית בתקווה שנצליח...
    הרופאים שוקלים למנוע ניתוח כי בגיל שלה זה ממש לא פשוט לעשות את הניתוח הזה.
    האם טיפולים אצלך יוכלו להועיל ולעזור ואפילו להחזיר את אמא למה שהיא היית? מה העלות של סדרת טיפולים אצלך? ואחרי כמה זמן אמא תחוש בשיפור במצבה?

• הגב ל: שבר באגן בת 67

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שבר באגן בת 67
    דניאלה מלאך
    12:47 03/12/16 03/12
    12:47
  • שלום לך

מתנצלת על התגובה המאוחרת.

המחירים שלי מצויינים באתר שלי
    http://www.daniellamallach.com/ContentPage.aspx?item=42

אוכל גם להמליץ על מדריכות שלמדו אצלי באיזור הגליל.

בינתיים אני ממליצה לנסות להתמקד בלעזור לאמא להתנהל במסגרת היכולות שלה וללמוד את המצב החדש.

הזמן תמיד מרפא חולים בתנאי שבזמן הזה משחררים דאגה וסומכים על הרוח המפיחה חיים בגופינו ולא מפריעים לה.

בברכה

דניאלה

בברכה,
    דניאלה מלאך, מומחית לפילאטיס, ופילאטיס שיקומי ומפתחת של שיטות ריפוי קוואנטיות באמצעותן משקמים אנשים מכל מצב, או חולי.
    צרו קשר ב: 0544-709033 או ב: [email protected]
  • הגב ל: שבר באגן בת 67

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024