X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אונקולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום אונקולוגיה

פורום אונקולוגיה מנוהל על ידי פרופסור גיל בר-סלע, מומחה לאונקולוגיה רפואית ורדיותרפיה, מנהל המרכז למחלות הסרטן במרכז הרפואי העמק - "בית שולמית" (המרכז מצוי בהקמה). במסגרת הפורום ניתן לשאול מגוון שאלות הקשורות לאונקולוגיה, לרבות על תרופות כימותרפיות, רפואה תומכת ופליאטיבית, התמודדות עם תופע...

פורום אונקולוגיה מנוהל על ידי פרופסור גיל בר-סלע, מומחה לאונקולוגיה רפואית ורדיותרפיה, מנהל המרכז למחלות הסרטן במרכז הרפואי העמק - "בית שולמית" (המרכז מצוי בהקמה). במסגרת הפורום ניתן לשאול מגוון שאלות הקשורות לאונקולוגיה, לרבות על תרופות כימותרפיות, רפואה תומכת ופליאטיבית, התמודדות עם תופעות לוואי של הטיפול, סרטן ורפואה משלימה, טיפולי הקרנות, גידולים של העור, השלד והרקמות הרכות, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל פרופ' בר-סלע דרך הפורום ולקבל מענה לשאלותיכם בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום אונקולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • בת 28 ציסטה אוקוגני בקרקפת
    לוברבום
    00:44 12/01/21 12/01
    00:44
  • שלום וברכה אני בת 28 כששנה שערבה היה לי ציסטה בקרקפת כשבעבר היה לי עוד אחד שהורידו ונשאר צלקת הייתי אצל רופא פלסטי שבוע שעבר שאמר לי שיכול להיות שיהיה צלקת והמקום נראה מאוד קטן ואין צורך להוריד את זה והוא רוצה לראות אותי שוב עם עוד אולטרהסאונד בעוד 6 חודשים הבעיה היא שנפל על המקום של הציסטה משהו אפשר לחכות ל6 חודשים כשייגדל או שאני צריכה עכשיו להוריד את זה האם אם אני אחכה עוד 6 חודשים אז כשיהיה יותר גדול יהיה ממאיר חס ושלום או לא קשור.?? לא נראה לי שאשפר לקחת ביופיסה בגלל שנפל על זה משהוסיבת הבדיקה : בירור גוש באזור מישושי הודגם תהליך היפראקואי בקוטר 4.0 ס"מ, בפתיחת דופלר לא נצפתה זרימה, הודגמו מוקדים אחוגניים בתוכו טיב הממצט לא ברור ? להמשך בירור תוצאות האולטרהסאונד

• הגב ל: בת 28 ציסטה אוקוגני בקרקפת

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בת 28 ציסטה אוקוגני בקרקפת
    פרופסור גיל בר-סלע
    06:44 12/01/21 12/01
    06:44
  • אני מתקשה להבין את טיב הממצא ולכן לא יכול להתייחס עם המלצה כלשהי. נראה לי שמדובר בממצא שצריך לראות בעין. בכל מקרה ממצא של 4 סמ אינו ממצא קטן. הייתי מציע שתתיעצי עם רופא פלסטיקאי נוסף באזור מגוריך

בברכה,
    פרופסור גיל בר-סלע מומחה לאונקולוגיה רפואית ורדיותרפיה, מנהל המרכז למחלות הסרטן במרכז הרפואי העמק - "בית שולמית"
    מייל: [email protected]
    טלפון: 04-6495725
  • הגב ל: בת 28 ציסטה אוקוגני בקרקפת

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024