X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אונקולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום אונקולוגיה

פורום אונקולוגיה מנוהל על ידי פרופסור גיל בר-סלע, מומחה לאונקולוגיה רפואית ורדיותרפיה, מנהל המרכז למחלות הסרטן במרכז הרפואי העמק - "בית שולמית" (המרכז מצוי בהקמה). במסגרת הפורום ניתן לשאול מגוון שאלות הקשורות לאונקולוגיה, לרבות על תרופות כימותרפיות, רפואה תומכת ופליאטיבית, התמודדות עם תופע...

פורום אונקולוגיה מנוהל על ידי פרופסור גיל בר-סלע, מומחה לאונקולוגיה רפואית ורדיותרפיה, מנהל המרכז למחלות הסרטן במרכז הרפואי העמק - "בית שולמית" (המרכז מצוי בהקמה). במסגרת הפורום ניתן לשאול מגוון שאלות הקשורות לאונקולוגיה, לרבות על תרופות כימותרפיות, רפואה תומכת ופליאטיבית, התמודדות עם תופעות לוואי של הטיפול, סרטן ורפואה משלימה, טיפולי הקרנות, גידולים של העור, השלד והרקמות הרכות, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל פרופ' בר-סלע דרך הפורום ולקבל מענה לשאלותיכם בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום אונקולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • פיצול קבלת מנות הכימותרפיה
    לימור
    12:04 10/07/19 10/07
    12:04
  • שלום,
    אובחנתי עם סרטן השחלות, עברתי ניתוח בו הוצאו השחלות, צוואר הרחם, הרחם, האומנטום, הצפק נוקה מגרורות אך כרגע נשארו גרורות זעירות ועדינות על גבי המעי הגס והדק.
    הטיפול אותו אני עומדת לעבור בשלב הזה הוא קבלת כימותרפיה קרבופלטין וטקסול.
    שאלתי היום את הרופא האם במקום לקבל שישה טיפולים פעם בשלושה שבועות, יש אפשרות שאקבל את התרופות הכימותרפיות פעם בשבוע - כלומר - שליש מנה, כך שבסך הכל אקבל את אותה כמות של תרופה כימותרפית ובאותו פרק זמן, רק באופן מפוצל. אציין כי אני גם סובלת מקרישיות יתר בדם,מורכבת ביותר, כולל apla, וחשבתי שאולי מהבחינה הזאת הדבר רצוי.
    השאלה שלי היא האם פיצול הטיפול, יכול לפגום בטיפול עצמו, או להקטין את הסיכויים ליעילות הטיפול, או שאין הבדל בתוצאות בין קבלת התרופות בדרך הזאת לעומת הדרך השנייה ( פעם בשלושה שבועות).
    תודה

• הגב ל: פיצול קבלת מנות הכימותרפיה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • פיצול קבלת מנות הכימותרפיה
    פרופסור גיל בר-סלע
    06:42 11/07/19 11/07
    06:42
  • ניתן לקבל את הטיפול בקרבופלטין וטקסול פעם בשבוע. היעילות דומה. בדרך כלל מקובל לתת את הקרבו כמנה תלת שבועית ואת הטקסול לתת פעם בשבוע. צורה זו קלה יותר מבחינת תופעות הלוואי הכלליות, אך יש עליה קלה בשיעור תופעות הלוואי של נוירופטיה פרפרית אשר יכולה להיגרם כתוצאה מהטקסול.

בברכה,
    פרופסור גיל בר-סלע מומחה לאונקולוגיה רפואית ורדיותרפיה, מנהל המרכז למחלות הסרטן במרכז הרפואי העמק - "בית שולמית"
    מייל: [email protected]
    טלפון: 04-6495725
  • הגב ל: פיצול קבלת מנות הכימותרפיה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024