X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום רב לחתונה
אודות הפורום
אודות פורום רב לחתונה

פורום רב לחתונה מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול קשת רחבה של שאלות בנושא חשוב זה. בין היתר, תוכלו לשאול על הלכות חתונה, טבעת לחתונה לפי ההלכה, שבירת הכוס, משמעותה של הכתובה, היכן אפשר לקיים חתונה, אילו הליכים יש לבצע מול הרבנות הראשית, מי יכול להשיא בישראל, ועוד ...

פורום רב לחתונה מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול קשת רחבה של שאלות בנושא חשוב זה. בין היתר, תוכלו לשאול על הלכות חתונה, טבעת לחתונה לפי ההלכה, שבירת הכוס, משמעותה של הכתובה, היכן אפשר לקיים חתונה, אילו הליכים יש לבצע מול הרבנות הראשית, מי יכול להשיא בישראל, ועוד שאלות רבות. הנכם מוזמנים לפנות אל פורום ולקבל מענה ברור לשאלותיכם בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום רב לחתונה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • שאלה בנושא רבנות
    דנית
    10:53 18/12/18 18/12
    10:53
  • אני וחבר שלי רוצים להתחתן
    אני גרה במרכז והוא בצפון, האם זה משנה לאיזה רבנות אנחנו הולכים במרכז או בצפון?

• הגב ל: שאלה בנושא רבנות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שאלה בנושא רבנות
    הרב משה בן שמעון
    14:15 06/01/19 06/01
    14:15
  • היי דנית,

כל אחד מכם צריך להגיע לרבנות במקום מגוריו ולקבל אישור מהרב של אותו מקום מגורים לגבי הסטטוס שלו שמאפשר חתונה (רווק/ה או גרוש/ה)
    ואת 2 האישורים נותנים לרב המחתן..
    רצוי ליצור קשר עם הרבה המחתן בהקדם, תיכף אחרי קבלת האישורים.

מזל טוב ולבניין עדי עד

בברכה,
    הרב משה בן שמעון - מוהל מוסמך בשרון, בצפון.
    טלפון: 054-8435784
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: שאלה בנושא רבנות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024