X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום פיזיותרפיה
אודות הפורום
אודות פורום פיזיותרפיה

פורום פיזיותרפיה מנוהל על ידי עינת אזולאי. עינת, מנהלת שירות הפיזיותרפיה במרכז רפואי העמק, את לימודי הפיזיותרפיה, עשתה עינת באוניברסיטת תל אביב. לאחר מכן, המשיכה עינת לתואר שני במדעי הרפואה באוניברסיטת תל אביב. במקביל, המשיכה עינת להתמחות בשיקום חולי לב-ריאה, שיקום אורתופדי ופיזיולוגיה של ...

פורום פיזיותרפיה מנוהל על ידי עינת אזולאי. עינת, מנהלת שירות הפיזיותרפיה במרכז רפואי העמק, את לימודי הפיזיותרפיה, עשתה עינת באוניברסיטת תל אביב. לאחר מכן, המשיכה עינת לתואר שני במדעי הרפואה באוניברסיטת תל אביב. במקביל, המשיכה עינת להתמחות בשיקום חולי לב-ריאה, שיקום אורתופדי ופיזיולוגיה של המאמץ.

במסגרת הפורום ניתן לפנות בשאלות ולקבל תשובות מקצועיות בכל נושא הקשור לעולם הפיזיותרפיה. בין היתר, ניתן לשאול על כאבי גב, ברכיים וצוואר, חבלות, שברים וקרעים ברצועות, ניתוחים, ושאלות הקשורות ליולדות, תינוקות ופגים. עוד ניתן לקבל מענה לגבי בעיות ברצפת אגן בגברים ונשים, פעילות גופנית נכונה ומותאמת, בניית תכנית אימון לכלל האוכלוסייה ולספורטאים, וטיפול בסחרחורת.

כמו כן, ניתן לשאול בפורום אודות ניקוז לימפתי, בעיות נשימה, בעיות נוירולוגיות, מחלות שרירים, בעיות בעמוד השדרה, קידום הבריאות ארגונומיה, ועוד.

הנכם מוזמנים לפנות בשאלות אל עינת אזולאי, לקבל מענה מקצועי וללמוד מתשובות שניתנו לגולשים אחרים.

מנהלי פורום פיזיותרפיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • קרע מיניסקוס בברך
    רבקה
    23:55 04/10/20 04/10
    23:55
  • אני אישה בת 69 ולפני כמעט שנתיים הייה לי קרע מיניסקוס. עשיתי פיזיוטרפיה ואחר כך תרגלתי גם אפוסטרפיה באופן קבוע
    מאחר ואינני סובלת יותר מכאבים הפסקתי את התירגול לפני חצי שנה.
    שאלתי:
    האם קרע מיניסקוס מתרפא כתוצאה מהתרגול? כמה זמן יש להמשיך בתרגילי הפיזיוטרפיה .
    ואם הפסקתי האם יכול הקרע עם הכאבים הנלווים לחזור שוב?

• הגב ל: קרע מיניסקוס בברך

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • קרע מיניסקוס בברך
    רני ויינר, פיזיותרפיסט
    15:08 09/10/20 09/10
    15:08
  • רבקה שלום,
    המניסקוס היא רקמת סחוס שתפקידה לבלום זעזועים ולהוסיף אלמנט יציבתי לברכיים שלנו. לעיתים עלולים להיווצר ברקמה זו קרעים וחסרונם הוא שכיוון שאספקת הדם לסחוס מאוד דלה, היכולת של הקרעים הללו להרפא היא מאוד מוגבלת.
    עם זאת ישנם איזורים מסויימים במיניסקוס להם קיימת אספקת דם(קצוות המניסקוס) ולכן בקרעים הנמצאים בחלקים האלו סבירות מסויימת שגם יתכן איחוי.
    התרגול שניתן לך חשוב בהיבט התפקודי של הברך ועל כן בהחלט מומלץ להתמיד בהם.
    לגבי שאלתך האם הכאבים ישובו עם או ללא התרגול- לצערי אין לי ולאף אחד אחר יכולת לנבא.
    רק בריאות וחג שמח,

בברכה,
    רני ויינר שלמה, פיזיותרפיסט מוסמך, משמש בתור פיזיותרפיסט במחלקות מרכז רפואי העמק שבעפולה, עם התמקדות במכון לשיקום לב.
    מייל: [email protected]
    טלפון: 04-6494140
  • הגב ל: קרע מיניסקוס בברך

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024