X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום פיזיותרפיה
אודות הפורום
אודות פורום פיזיותרפיה

פורום פיזיותרפיה מנוהל על ידי עינת אזולאי. עינת, מנהלת שירות הפיזיותרפיה במרכז רפואי העמק, את לימודי הפיזיותרפיה, עשתה עינת באוניברסיטת תל אביב. לאחר מכן, המשיכה עינת לתואר שני במדעי הרפואה באוניברסיטת תל אביב. במקביל, המשיכה עינת להתמחות בשיקום חולי לב-ריאה, שיקום אורתופדי ופיזיולוגיה של ...

פורום פיזיותרפיה מנוהל על ידי עינת אזולאי. עינת, מנהלת שירות הפיזיותרפיה במרכז רפואי העמק, את לימודי הפיזיותרפיה, עשתה עינת באוניברסיטת תל אביב. לאחר מכן, המשיכה עינת לתואר שני במדעי הרפואה באוניברסיטת תל אביב. במקביל, המשיכה עינת להתמחות בשיקום חולי לב-ריאה, שיקום אורתופדי ופיזיולוגיה של המאמץ.

במסגרת הפורום ניתן לפנות בשאלות ולקבל תשובות מקצועיות בכל נושא הקשור לעולם הפיזיותרפיה. בין היתר, ניתן לשאול על כאבי גב, ברכיים וצוואר, חבלות, שברים וקרעים ברצועות, ניתוחים, ושאלות הקשורות ליולדות, תינוקות ופגים. עוד ניתן לקבל מענה לגבי בעיות ברצפת אגן בגברים ונשים, פעילות גופנית נכונה ומותאמת, בניית תכנית אימון לכלל האוכלוסייה ולספורטאים, וטיפול בסחרחורת.

כמו כן, ניתן לשאול בפורום אודות ניקוז לימפתי, בעיות נשימה, בעיות נוירולוגיות, מחלות שרירים, בעיות בעמוד השדרה, קידום הבריאות ארגונומיה, ועוד.

הנכם מוזמנים לפנות בשאלות אל עינת אזולאי, לקבל מענה מקצועי וללמוד מתשובות שניתנו לגולשים אחרים.

מנהלי פורום פיזיותרפיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • קרע של שרירי הבטן
    מיקי
    10:45 14/07/20 14/07
    10:45
  • אני סובל מזה כ 5 חודשים בכאב באגן הקורן לרגל-ירך , מקשה עלי להתאמן ולרוץ .
    הייתי אצל פיזיותרפיסט שאיבחן "קרע חלקי של שרירי הבטן הישרים " נתן לי תרגילים וכן המליץ על אטופן
    ביצעתי את התרגילים ונטלתי לשבועיים אטופן , יש שיפור ניכן אבל עדיין אני לא חוזר ליכותותיי לפני , מתקשה לרוץ . הוא הציע לי לקבל אצלו זריקת קורטיזון ... אני קצל חושש אשמח לחוות דעתכם ? האם האבחנה מוכרת ? אולי כדאי לפני הזריקה לבצע בדיקת הדמיה כלשהיא ?

• הגב ל: קרע של שרירי הבטן

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • קרע של שרירי הבטן
    רני ויינר, פיזיותרפיסט
    07:51 15/07/20 15/07
    07:51
  • מיקי שלום,
    במצב המתואר צריך להתרשם ממצבך, התפקוד והכאבים. כמו כן לגילך יש השפעה על משך ההחלמה של פציעות ופרט זה לא צויין בהודעה.
    קורטיזון משמש כנוגד דלקת חזק, אך חשוב להכיר את תופעות הלוואי בשימוש ממושך. עם זאת כטיפול נקודתי לעיתים הוא מאוד יעיל.
    קשה יהיה להגיד על פי התיאור מה הטיפול המומלץ, כדאי שאת ההתייעצות הזאת תבצע עם האורטופד והפיזיותרפיסט המכירים אותך ואת מצבך.
    רק בריאות,

בברכה,
    רני ויינר שלמה, פיזיותרפיסט מוסמך, משמש בתור פיזיותרפיסט במחלקות מרכז רפואי העמק שבעפולה, עם התמקדות במכון לשיקום לב.
    מייל: [email protected]
    טלפון: 04-6494140
  • הגב ל: קרע של שרירי הבטן

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024