X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום טיפולי IVF (נעול)
אודות הפורום
אודות פורום טיפולי IVF (נעול)

פורום טיפולי IVF מנוהל על מערכת של את הרופא, במסגרת הפורום ניתן לשאול על טיפול טבעי בבעיות פוריות הנובע ממגוון סיבות. בין היתר ניתן לשאול על פתרונות טבעיים ולא פולשניים לסתימות והידבקויות בחצוצרה, מיומות, הגברת הביוץ, הסדרת הפרופיל ההורמונאלי, רירית רחם דקה, שחלה פוליציסטית, רחם דו קרני, א...

פורום טיפולי IVF מנוהל על מערכת של את הרופא, במסגרת הפורום ניתן לשאול על טיפול טבעי בבעיות פוריות הנובע ממגוון סיבות. בין היתר ניתן לשאול על פתרונות טבעיים ולא פולשניים לסתימות והידבקויות בחצוצרה, מיומות, הגברת הביוץ, הסדרת הפרופיל ההורמונאלי, רירית רחם דקה, שחלה פוליציסטית, רחם דו קרני, אנדומטריוזיס, וכן חיזוק ופתרון לספירת זרע ודלקות זרע אצל גברים. עוד אפשר לשאול בפורום על טיפולים טבעיים לבעיות פוריות בעזרת רפואה מסורתית, רפואה סינית, רפואה תימנית, דיקור סיני, צמחי מרפא, תוספי מזון, טיפול באדים, עיסוי וטיפול מגע, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל ברכה מזור במסגרת הפורום ולקבל מענה לשאלותיכם בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום טיפולי IVF (נעול)

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • הפלות חוזרות אחרי טיפול פורייות
    שחר
    11:37 24/09/17 24/09
    11:37
  • שלום, אני בת 43, התחלנו טיפולי פוריות כשהיתי בת 36 בשל חצוצרות חסומות (יתכנות לנוזל -אני לא זוכרת). בנוסף תגובה נמוכה להורמונים.
    לאחר כ 8 IVF לאורך מספר שנים עברתי 2 הריונות כימיים ו הריון אחד ללא דופק בשבוע 8
    החלטנו לעבור לתרומת ביצית - התוצאה הריון שנפסק בתחילת שבוע 10 (התחיל דופק ונפסק).
    תוך כדי נסיונות עברתי היסטרוסקופיה שלאחריה הוסרה מחיצה קטנה וראו גם שהחצוצרות עדיין חסומות.
    רציתי לשמוע את דעתכם מה כדאי לבדוק- מה יכול לגרום להפלות חוזרות גם כשנעשה שימוש בביצית של אישה צעירה.
    נוזל בחצוצרה ? שני רופאים טוענים שלא נראה נוזל בחצוצרות ושאם היה, היו רואים באולטרסאונד.
    קרישיות? לא בדקתי
    זרע? בן זוגי מעשן הרבה
    ברזל/בלוטת תריס תקינים. לא מעשנת ומשקל תקין
    אשמח לשמוע עוד הצעות. תודה

• הגב ל: הפלות חוזרות אחרי טיפול פורייות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר גיא שרים
    21:36 24/09/17 24/09
    21:36
  • שלום שחר,
    המקרה שאת מתארת הוא מורכב ומצריך ייעוץ פרונטלי עם כל הנתונים שיש לך.
    צריך למצות את הבירור בנוגע לכמה דברים שאת מתארת כאן. אנסה לתמצת:
    1. צריך להחליט אם יש או אין הידרוסלפינקס. אם יש, זה מפחית את הסיכוי להריון ב-50% בערך ולכן צריך לטפל. במקרה שלך, בגיל שלך, חייבים להגיע להכרעה בנושא.
    2. הפלה מתרומת ביצית יכולה לקרות גם ללא "בעיה". גם בחורות בנות 20 מפילות. זה שההריון הגיע לשבוע 10 - זה סימן חיובי.
    אני מבין שאת גרה בחו"ל והטיפול לא ממומן, אבל סיפור של 8 מחזורים ו-2 הריונות הוא סיפור אופטימי (כמה שזה נשמע לך מוזר...) עם זאת ברור שהסיכויים להריון עם תרומת ביצית יותר גבוהים והסיכון להפלה יותר נמוך.
    אבל קודם צריך להשלים את הבירור, לקבל החלטות ולטפל בהתאם.
    אם את רוצה ייעוץ יותר מבוסס, על סמך כל הנתונים שלך - ניתן לבצע גם שיחת ייעוץ בסקייפ.

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    שחר
    21:56 24/09/17 24/09
    21:56
  • שלום, תודה על התגובה.
    מכיוון שאני לא בארץ אני ממילא אצטרך לבקש את הבדיקות מהרופאה שלי כאן. מה היית ממליץ לבקש?
    לגבי נוזל בחצוצרה - האם נכון שאם היה, היו רואים באולטרסאונד?
    מה לגבי הזרע? כמה הוא משפיע על התפתחות תקינה / אי התפתחות של העובר?
    תודה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר גיא שרים
    22:39 24/09/17 24/09
    22:39
  • ה-כ-ל. רק כשרואים את הכל, מתקבלת תמונה שלמה.
    לא בהכרח - רק אם זה במידה ניכרת.
    ברור שלזרע יש תפקיד משמעותי. ברור שעישון מזיק.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    שחר
    22:48 24/09/17 24/09
    22:48
  • תודה!

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2019